هدر موبایل
1399/05/01 13:03:59
سرویس صحن
شادمهر در تذکر شفاهی:

مردم ضعیف جامعه حتی توانایی خرید ماسک را ندارند

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس در تذکری گفت: مسئولین گزارش بدهند چقدر ماسک و  مواد ضد عفونی کننده رایگان به مردم محروم و ضعیف داده اند.
مردم ضعیف جامعه حتی توانایی خرید ماسک را ندارند نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس در تذکری گفت: مسئولین گزارش بدهند چقدر ماسک و  مواد ضد عفونی کننده رایگان به مردم محروم و ضعیف داده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107247647351.jpg مردم,ضعیف,جامعه,حتی,توانایی,خرید,ماسک,را,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، امانقلیچ شادمهر در نشست علنی امروز (چهارشنبه، یکم مردادماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن تسلیت به خانواده های داغدار از ویروس کرونا و ضمن سپاس از کادر پزشکی و درمانی، گفت: ما منکر خدمات و زحمات مسئولین نیستیم اما مسئولین یاد گرفته اند که همه چیز را به گردن مردم بیاندازند.

وی مطرح کرد: مسئولین فقط آمار می دهند، آمار مبتلایان، آمار درگذشتگان و مرگ و میر می دهند. مسئولین گزارش دهند که در قبال این ویروس چکار کرده اند.

نماینده مردم گنبد در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: مسئولین گزارش بدهند که چقدر فضای آی سی یو داده اند و چه میزان دستگاه اکسیژن ساز ارائه داده اند. مردم در صف مرگ منتظر خالی شدن آی سی یو هستند. مردم از بی اکسیژنی می میرند.

وی تاکید کرد: مسئولین باید گزارش بدهند چقدر تامین دارو کرده اند، داروهای نایاب در بازار سیاه به وفور و با قیمت گزاف یافت می شود. مسئولین گزارش بدهند چقدر کانکس یا چادر برای اقشار ضعیف جامعه فراهم کرده اند. چقدر ماسک رایگان داده اند و چقدر مواد ضد عفونی کننده به مردم محروم و ضعیف داده اند.

شادمهر ادامه داد: مردم ضعیف جامعه حتی توانایی خرید ماسک را هم ندارند، مسئولین به خود بیایند چرا که مسئولین قسم خورده اند که تمام مردم را حمایت کنند.

وی تاکید کرد: بیمه درمانی و هزینه های آن امان مردم را بریده است، مردم برای تمدید بیمه روستایی و سلامت برای هر نفر 800 هزار تومان باید پرداخت کند. فکری به حال این مردم بیچاره کنید.

شادمهر در پایان تاکید کرد: سهم استان از صندوق توسعه ملی کمتر از 20 میلیارد است اما سهم استان همجوار بالای 200 میلیارد است، آیا این عدالت است؟ تقاضای افزایش نیروی انگیزشی، کادر درمانی و پزشکی در استان داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet