هدر موبایل
1399/05/01 13:05:43
سرویس سیاسی

هیأت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس مجلس مشخص شد

اعضای هیأت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس مشخص و احمدحسین فلاحی هاشمی نماینده مردم همدان به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.
هیأت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس مجلس مشخص شد اعضای هیأت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس مشخص و احمدحسین فلاحی هاشمی نماینده مردم همدان به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/75239.jpg هیأت,رئیسه,فراکسیون,حمایت,از,جبهه,مقاومت,و,آزادی,قدس,مجلس,مشخص,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، اعضای هیأت رئیسه فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس با نظر اعضا مشخص شدند. بر این اساس، احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان و فامنین به عنوان رئیس و روح‌الله متفر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر به عنوان نایب رئیس فراکسیون انتخاب شدند.

همچنین با نظر اعضای فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس مجلس یازدهم، محمدحسین نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر به عنوان دبیر اول و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق‌قلا به عنوان دبیر دوم فراکسیون برگزیده شدند.

بر اساس این گزارش فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد نیز عهده دار مسئولیت سخنگویی در فراکسیون حمایت از جبهه مقاومت و آزادی قدس مجلس یازدهم شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet