هدر موبایل
1399/05/02 18:52:00
سرویس اقتصادی
فیروزی مطرح کرد

سابقه بذرپاش نمایانگر نوآوری در مدیریت بود / این نگاه موجب تحول در دیوان محاسبات می‌شود

نماینده مردم فسا در مجلس گفت: سابقه فعالیت‌های بذرپاش نشان داد که مدیری اهل نوآوری است و مطمئنا وی با این نگاه در دیوان محاسبات تحولی ایجاد خواهد کرد تا مجلس بتواند نقش نظارتی خود را بهتر انجام دهد.
سابقه بذرپاش نمایانگر نوآوری در مدیریت بود / این نگاه موجب تحول در دیوان محاسبات می‌شود نماینده مردم فسا در مجلس گفت: سابقه فعالیت‌های بذرپاش نشان داد که مدیری اهل نوآوری است و مطمئنا وی با این نگاه در دیوان محاسبات تحولی ایجاد خواهد کرد تا مجلس بتواند نقش نظارتی خود را بهتر انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101003610579.jpg سابقه,بذرپاش,نمایانگر,نوآوری,در,مدیریت,بود,/,این,نگاه,موجب,تحول,در,دیوان,محاسبات,می‌شود Icana

حجت اله فیروزی نماینده مردم فسا در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، درباره حضور بذرپاش در دیوان محاسبا ت کل کشور گفت مجلس یازدهم با نگاه جوانگرایی توسط مردم شکل گرفت و بنابراین نمایندگان هم در انتخاب‌های خود به سمت جوانگرایی حرکت می‌کنند.

وی افزود: البته سابقه فعالیت‌های بذرپاش هم نشان داد که مدیری اهل نوآوری است و مطمئنا با این نگاه در دیوان محاسبات تحولی ایجاد خواهد کرد تا مجلس بتواند نقش نظارتی خود را بهتر انجام دهد.

فیروزی تاکید کرد: مجلس این بار تصمیم گرفت، از اهرم‌های نظارتی خود به نحو بهتری استفاده کند و یکی از ایرادات گرفته شده تاکنون نسبت به دیوان محاسبات نظارت‌های پسینی است.

نماینده مردم فسا در مجلس اظهار کرد: دیوان محاسبات تاکنون در حقیقت بعد از وقوع تخلفات و اتفاقات نظارت را انجام داده، نمایندگان مجلس هم معتقدند باید بخشی از نظارت‌ها حالت پیشگیرانه و همزمانی داشته باشد بنابراین مجلس با این دیدگاه و بررسی برنامه‌های بذرپاش در صحن علنی به وی به عنوان رئیس دیوان محاسبات رای داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet