خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/03 16:51:00
سرویس اقتصادی
رضازاده:

انتخاب بذرپاش در راستای جوانگرایی توسط مجلس صورت گرفت

نماینده مردم سلماس در مجلس گفت: انتخاب بذرپاش در راستای جوانگرایی در مجلس صورت گرفت و سوابق مدیریتی وی نشان داد که توانسته با مدارج علمی خوب به عنوان یک مدیر قوی طی سال‌های گذشته فعالیت کند.
انتخاب بذرپاش در راستای جوانگرایی توسط مجلس صورت گرفت نماینده مردم سلماس در مجلس گفت: انتخاب بذرپاش در راستای جوانگرایی در مجلس صورت گرفت و سوابق مدیریتی وی نشان داد که توانسته با مدارج علمی خوب به عنوان یک مدیر قوی طی سال‌های گذشته فعالیت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg انتخاب,بذرپاش,در,راستای,جوانگرایی,توسط,مجلس,صورت,گرفت Icana

یعقوب رضازاده نماینده مردم سلماس در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات از سوی نمایندگان مجلس گفت: مقام معظم رهبری مجلس یازدهم را مجلسی کارآمد معرفی کردند و فرمودند، این پارلمان به سه قسمت با تجربه‌ها، پیشکسوتان و جوانان تقسیم شده است و امروز انتخاب بذرپاش هم در راستای همین جوانگرایی در مجلس صورت گرفت.

وی بیان کرد: همچنین سوابق مدیریتی بذرپاش نشان داد که وی توانسته با مدارج علمی خوب از دانشگاه‌های معتبر به عنوان یک مدیر قوی طی سال‌های گذشته فعالیت کند و صداقت و صحت عمل مناسبی هم داشته است.

رضازاده تاکید کرد: نمایندگان مجلس با توجه به سوابق مدیریتی و همچنین برنامههای ارائه شده بذرپاش در صحن علنی وی را به عنوان رئیس دیوان محاسبات انتخاب کردند تا شاهد تحولات مثبت در این ابزار نظارتی مجلس باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet