هدر موبایل
1399/05/03 10:17:00
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی با اشاره به جزئیات طرح تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران:

تسهیلات ودیعه مسکن تنها برای بازار توقع ایجاد می‌کند

رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران باید هدفمند و اثربخش باشد، گفت: هدف اصلی از افزایش تسهیلات اجاره، افزایش قدرت مالی مستأجران است، اما طرح کنونی دولت نمی تواند این اهداف را محقق کند.
تسهیلات ودیعه مسکن تنها برای بازار توقع ایجاد می‌کند رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران باید هدفمند و اثربخش باشد، گفت: هدف اصلی از افزایش تسهیلات اجاره، افزایش قدرت مالی مستأجران است، اما طرح کنونی دولت نمی تواند این اهداف را محقق کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104262810465.jpg تسهیلات,ودیعه,مسکن,تنها,برای,بازار,توقع,ایجاد,می‌کند Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جزئیات طرح تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران، گفت: طرح ارائه تسهیلات اجاره مسکن این مسئله را نشان می دهد که یا دولت و وزارت راه و شهرسازی بازار مسکن را نمی شناسد و یا اینکه تنها برای رفع مسئولیت دست به تدوین و اجرای چنین طرحی زده است.

تولید انبوه مسکن

تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران باید هدفمند و اثربخش باشد

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران باید هدفمند و اثربخش باشد، افزود: هدف اصلی از افزایش تسهیلات اجاره، افزایش قدرت مالی مستأجران است، اما طرح کنونی دولت نمی تواند این اهداف را محقق کند.

طرح تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران تنها برای جامعه و بازار توقع و امیدواری ایجاد می کند

وی ادامه داد: تدوین طرحی مانند طرح تسهیلات ودیعه مسکن مستأجران تنها برای جامعه و بازار توقع و امیدواری ایجاد می کند، اما عملا اثرگذار و نتیجه بخش نبوده و تنها موجب بروز تلاطمات بیشتر در بازار می شود.

رضایی کوچی تصریح کرد: طرح تسهیلات ودیعه مسکن نمی تواند به مستأجران کمکی کند و این موضوع دردی از مردم دوا نمی کند.

تنها راه کار مدیریت بازار اجاره مسکن، افزایش تولید و ساخت و ساز است

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: تنها راه کار مدیریت بازار اجاره مسکن، افزایش تولید و ساخت و ساز است تا بازار در عرضه و تقاضا به تعادل رسیده و قیمت ها کاهش یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet