هدر موبایل
1399/05/01 11:37:00
سرویس صحن
خاندوزی در تذکر ماده 75:

مجلس محل دعوای میان کلانشهرها و شهرها نشود/ اولویت مصالح ملی است

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به وجود ۱۰۳۶ روستا در استان تهران، گفت: مشکلات حاشیه کلانشهرها به مراتب بیشتر از شهرهای کوچک و سایر روستاها است.
مجلس محل دعوای میان کلانشهرها و شهرها نشود/ اولویت مصالح ملی است نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به وجود 1036 روستا در استان تهران، گفت: مشکلات حاشیه کلانشهرها به مراتب بیشتر از شهرهای کوچک و سایر روستاها است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108635564770.jpg مجلس,محل,دعوای,میان,کلانشهرها,و,شهرها,نشود/,اولویت,مصالح,ملی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید احسان خاندوزی در نشست علنی صبح امروز(چهارشنبه، اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 75 آیین نامه داخلی مجلس در پاسخ علیپور خنکداری گفت: مسائلی که در رابطه با مصالح ملی مردم است، باید با کم رانت ترین شیوه انجام شود لذا نباید دعوای بین کلانشهرها و شهرها را وسط کشید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه هیچ کدام از نمایندگان مجلس به اندازه ما با روستاییان ارتباط ندارد، اظهار داشت: 1036 روستا در استان تهران وجود دارد و مشکلی مشابه غیزانیه اهواز را پیش از شروع کار مجلس در 5 کیلومتری تهران از نزدیک لمس کردیم پس ما از روستاییان بی خبر نیستیم.

وی افزود: در حاشیه کلانشهرها بیشترین محرومیت ها، مهاجرت ها و بزه های اجتماعی وجود دارد.

این نماینده از استان تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از این رو یادآوری می کنم به فکر مسائلی باشیم که منافع مردم است و تفکیک میان تهران و شهرهای دیگر شاید صرفا برای شنوندگان رادیو خوشایند باشد اما نباید ما را از تصمیم بهینه دور کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet