هدر موبایل
1399/05/05 17:56:00
سرویس استان ها
نوروزی تاکید کرد

کاهش بافت‎های فرسوده در رباط کریم حاصل ایجاد مسکن مهر / 50درصد بافت های رباط کریم و بهارستان فرسوده است

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه ۵۰درصد از بافت های عمرانی در رباط کریم و بهارستان فرسوده است، گفت: مسکن مهر موجبات کاهش بخشی از بافت های فرسوده در رباط کریم را فراهم کرد.
کاهش بافت‎های فرسوده در رباط کریم حاصل ایجاد مسکن مهر / 50درصد بافت های رباط کریم و بهارستان فرسوده است نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه 50درصد از بافت های عمرانی در رباط کریم و بهارستان فرسوده است، گفت: مسکن مهر موجبات کاهش بخشی از بافت های فرسوده در رباط کریم را فراهم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902103345394328.jpg کاهش,بافت‎های,فرسوده,در,رباط,کریم,حاصل,ایجاد,مسکن,مهر,/,50درصد,بافت,های,رباط,کریم,و,بهارستان,فرسوده,است Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بافت های فرسوده در رباط کریم و بهارستان، گفت: بهسازی و ترمیم بافت های فرسوده بی شک می تواند توسعه عمرانی در رباط کریم و بهارستان را رقم بزند بنابراین با توجه به حساسیت و اهمیت بهبود بافت های فرسوده، جلسات بسیار خوبی را با مسئولان زیر ربط برگزار کردیم تا بتوانیم به طریق ریشه ای معضل بافت های فرسوده را در این حوزه انتخابیه برطرف کنیم.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترمیم بافت های فرسوده یکی از راه کارهای توسعه عمران شهری است، تصریح کرد: رفع معضل بافت های فرسوده در رباط کریم و بهارستان نیازمند اهتمام جدی مسئولان استانی و دولت است.

وی ادامه داد: 50درصد از بافت های عمرانی در رباط کریم و بهارستان فرسوده است و این مسئله می تواند در زمان بروز حوادث احتمالی از جمله زلزله بسیار خطر ساز شود.

نوروزی افزود: وضعیت حوزه انتخابیه بهارستان در زمینه بافت های فرسوده به مراتب نامناسب تر از رباط کریم است زیرا پروژه مسکن مهر در رباط کریم موجب شده است که از میزان بافت های فرسوده در رباط کریم کاسته شود.

نماینده رباط کریم  وبهارستان در مجلس تصریح کرد: برای بهسازی بافت های فرسوده می بایست اقدامات کارشناسی شده عمرانی در اولویت قرار بگیرد زیرا باید به این مهم توجه کردکه هیچگاه حادثه خبر نمیکند بنابراین با توجه به تراکم جمعیتی موجود در رباط کریم و بهارستان باید برای رفع معضلات عمرانی بافت های فرسوده اقدامات ویژه ای در دستور کار دولت قرار بگیرد.

 عضوکمیسیون حقوقی و قضایی مجلس  با بیان اینکه 50درصد از بافت های عمرانی در رباط کریم و بهارستان فرسوده است، یادآورشد: مسکن مهر موجبات کاهش بخشی از بافت های فرسوده در رباط کریم را فراهم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet