هدر موبایل
1399/05/03 12:18:59
سرویس حوزه ریاست

دکتر قالیباف با حضور در منزل شهید مهدی وریجی، با خانواده وی دیدار کرد

رئیس مجلس با حضور در منزل دکتر شهید مهدی وریجی، با خانواده وی دیدار کرد و ضمن برشمردن مجاهدت‌ها و نقش بی‌بدیل شهدای سلامت، گفت: ملت سرافراز و شریف ایران در تمامی برهه‌ها شاهد حماسه‌سازی و رشادت‌های افتخارآفرینان خویش در مواجه با مخاطرات و مشکلات بوده‌اند.
دکتر قالیباف با حضور در منزل شهید مهدی وریجی، با خانواده وی دیدار کرد رئیس مجلس با حضور در منزل دکتر شهید مهدی وریجی، با خانواده وی دیدار کرد و ضمن برشمردن مجاهدت‌ها و نقش بی‌بدیل شهدای سلامت، گفت: ملت سرافراز و شریف ایران در تمامی برهه‌ها شاهد حماسه‌سازی و رشادت‌های افتخارآفرینان خویش در مواجه با مخاطرات و مشکلات بوده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007103009951373.jpg دکتر,قالیباف,با,حضور,در,منزل,شهید,مهدی,وریجی،,با,خانواده,وی,دیدار,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (جمعه 3مردادماه) با حضور در بیت شهید وریجی باخانواده وی دیدار کرد.

رئیس مجلس در این دیدار  با برشمردن مجاهدت ها و نقش بی بدیل شهدای سلامت بیان نمودند: ملت سرافراز و شریف ایران در تمامی برهه‌ها شاهد حماسه‌سازی و رشادت های افتخارآفرینان خویش در مواجه با مخاطرات و مشکلات بوده‌اند .

وی افزود :وقوع بحران زیستی و شیوع ویروس کرونا به مثابه کارزاری در عرصه سلامت مردم می‌باشد و  باعث گردید تا خدمتگزاران ملت در بخش‌های سلامت و درمان همچون رزمندگان جبهه‌های نبرد پا به میدان نهاده و با جانفشانی، ایثار و رشادت های بی‌وصف خویش جلوه های عشق و ایمان را به نمایش بگذارند.

رییس مجلس خاطرنشان ساخت: آنان که جان عزیز خود را در راه التیام‌بخشی و سلامت بیماران و مبتلایان از دست دادند شهدای عزت‌آفرین ملت می‌باشند و نام‌ این قهرمانان  در گنجینه افتخارات کشور باقی خواهد ماند . 

در پایان ایشان ضمن تجلیل از شهدای گرانقدر این عرصه ، از تلاش و مجاهدت های پزشکان ،پرستاران، بهیاران و کادر درمانی، در مداوای بیماران تقدیر و تشکر نمودند. 

بنابر این گزارش خانم کرمی همسر شهید وریجی هم که پرستار و از مدافعان سلامت است، با بیان  خاطرات و مجاهدت های این شهید بزرگوار، گفت: ما همواره در پی تحقق آرمان‌های این شهدا هستیم و همدلی مردم باعث تسکین آلام درد‌ها و رنج‌های ما در این مصیبت بوده است.

گفتنی است، شهید مهدی وریجی فرزند شهید «رحیم وریجی» از شهدای دفاع مقدس است. همچنین «رقیه کرمی» همسر این شهید معزز، فرزند شهید حاج «امیر کرمی» و خواهر شهید «شمس الله کرمی» است.

لازم به ذکر است، دکتر مهدی وریجی فرزند شهید رحیم وریجی، رئیس درمانگاه منطقه ۲۱ شهرداری تهران  یکی از مدافعان سلامت بود که در راه مداوای بیماران مبتلا به کووید ۱۹ جان خود را فدا کرد. وقتی پدر در دفاع مقدس شهید شد، مهدی ۶ سال داشت. آن‌‌زمان هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که ۳۶ سال بعد مهدی هم در جبهه‌ای دیگر به شهادت برسد. پیکر دکتر مهدی وریجی  اسفند ماه سال 98 درجوار پدر شهیدش در ساری برای همیشه آرام گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet