هدر موبایل
1399/05/03 21:55:13
سرویس سیاسی
کعب عمیر در واکنش به تعرض جنگنده‌های آمریکایی:

تهاجم هوایی، اقدامی خلاف قوانین بین‌الملل / آمریکا خطوط قرمز ملت ایران را هدف قرار داده است

نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به تعرض هوایی جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران، گفت: آمریکا خطوط قرمز ملت ایران را هدف قرار داده است.
تهاجم هوایی، اقدامی خلاف قوانین بین‌الملل / آمریکا خطوط قرمز ملت ایران را هدف قرار داده است نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به تعرض هوایی جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران، گفت: آمریکا خطوط قرمز ملت ایران را هدف قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103996297164.jpg تهاجم,هوایی،,اقدامی,خلاف,قوانین,بین‌الملل,/,آمریکا,خطوط,قرمز,ملت,ایران,را,هدف,قرار,داده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد کعب‌عمیر در واکنش به تعرض جنگنده های آمریکایی به هواپیمای ماهان، اظهار کرد: تعرض جنگنده‌های آمریکایی به یک فروند هواپیمای مسافربری ایرانی بر فراز سوریه، اقدامی تهدید‌آمیز برای مردم عادی و برخلاف تعهدات بین‌الملل است. 

وی ادامه داد: امریکا با این اقدامات تحریک‌آمیز، بار دیگر نشان داد، که برخلاف ادعاهایش، سیاستی خصمانه با ملت ایران را در پیش گرفته است. 

نماینده مردم شوش در مجلس افزود: طراحی کودتاهای مختلف، تحریم‌های یک‌جانبه، حمایت بی‌دریغ از رژیم عراق در تهاجم به ایران، فاجعه پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و شهادت هموطنان در سال ۱۳۶۷، دست داشتن در فتنه‌های سال‌های ۷۸ و ۸۸ و تحرکات سالهای اخیر، ترور دانشمندان هسته‌ای و اخیرا شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله توطئه‌‌ها و اقدامات تروریستی امریکا علیه ملت ایران است.

کعب‌عمیر بیان کرد: رژیم امریکا به صورت آشکار خطوط قرمز مردم ایران را هدف قرار داده و همانگونه که رهبر معظم انقلاب تصریح فرمودند، باید منتظر پاسخ قاطع کشورمان نسبت به جنایت‌های اخیر خود باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet