هدر موبایل
1399/05/04 15:34:00
سرویس استان ها
نوروزی عنوان کرد

لزوم توجه ویژه و اقدام عملی دولتمردان در جهت رفع محرومیت بهارستان و رباط کریم

عضومجمع نمایندگان استان تهران در مجلس بر لزوم توجه ویژه و اقدام عملی دولتمردان در جهت رفع محرومیت بهارستان و رباط کریم تاکید کرد.
لزوم توجه ویژه و اقدام عملی دولتمردان در جهت رفع محرومیت بهارستان و رباط کریم عضومجمع نمایندگان استان تهران در مجلس بر لزوم توجه ویژه و اقدام عملی دولتمردان در جهت رفع محرومیت بهارستان و رباط کریم تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902103345394328.jpg لزوم,توجه,ویژه,و,,اقدام,عملی,دولتمردان,در,جهت,رفع,محرومیت,بهارستان,و,رباط,کریم Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص میزان بهره مندی شهرستان های بهارستان و رباط کریم از  بودجه های عمومی و استانی گفت: این دو شهرستان جز محروم ترین نقاط کشور همچنین در سطح استان محسوب می شود درحالیکه واحدهای تولیدی بسیاری در این دو شهرستان وجود دارد و به میزان قابل توجهی مالیات به دولت پرداخت کرده اند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به میزان مالیات پرداخت شده واحدهای صنفی در شهرستان های بهارستان و رباط کریم، متاسفانه این دوشهرستان در محرومیت بسر برده و سرانه بهداشتی، ورزشی، آموزشی و فرهنگی به میزان قابل توجهی کم بوده  که باید دولتمردان تلاش کنند که سرانه های مذکور را افزایش دهند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: شهرستان های بهارستان ورباط کریم به دلیل جمعیت بسیار وتنوع قومیتی که از آن به عنوان ایران کوچک یاد می شود، باید مورد توجه مسئولان اجرایی قرار گیرند اما متاسفانه حضور مسئولان استانی نیز در دو شهرستان نیز بسیار کم بوده که این شرایط نشان دهنده بی مهری وکم توجهی دولتمردان به این دو شهرستان است.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلاتی از قبیل کمبود آب و مشکلات فاضلاب، کمبود سرانه آموزشی با توجه به جمعیت بالا در بهارستان و رباط کریم، باعث ایجاد نارضایتی مردم در این دو شهرستان شده که مشکلات بهداشتی و کمبود سرانه بهداشتی نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا به مشکلات مردم اضافه شده است؛ لذا نیاز است که مسئولان توجه بیشتری به نقاط محروم کشور از جمله بهارستان و رباط کریم داشته ومشکلات مردم را تا حد امکان تقلیل دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet