خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/05 15:49:00
سرویس اقتصادی
موسوی:

منافذ فساد در طرح جدید توزیع قیر رایگان بسته شده است / مجلس در حوزه عمرانی کمک رسان مناطق محروم خواهد بود

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم تأکید کرد که در طرح جدید مجلس برای توزیع قیر رایگان منافذ فساد بسته شده و قیمت و محل استفاده آن ها در مناطق کل کشور مشخص است.
منافذ فساد در طرح جدید توزیع قیر رایگان بسته شده است / مجلس در حوزه عمرانی کمک رسان مناطق محروم خواهد بود نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم تأکید کرد که در طرح جدید مجلس برای توزیع قیر رایگان منافذ فساد بسته شده و قیمت و محل استفاده آن ها در مناطق کل کشور مشخص است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109696975051.jpg منافذ,فساد,در,طرح,جدید,توزیع,قیر,رایگان,بسته,شده,است,/,مجلس,در,حوزه,عمرانی,کمک,رسان,مناطق,محروم,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در حساب شخصی خود نوشت:

طرح جدید مجلس منافذی که می توانست در توزیع قیر رایگان، روزنه فساد باشد را بسته است. قیر تحویلی، قیمت گذاری شده، محل استفاده اش مشخص است و قابل فروش نیست.

در شرایط که مردم مناطق محروم شرایط معیشتی دشواری دارند،  مجلس تلاش می کند حداقل در حوزه اقدامات عمرانی امیدی برای آن ها ایجاد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet