هدر موبایل
1399/05/05 11:09:16
سرویس استان ها
رحیمی جهان آبادی:

درمان بیماران کرونایی در شهرستان تایباد دچار مشکل شده است

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی می گوید دستگاه سی تی اسکن بیمارستان تایباد فرسوده شده و درمان بیماران کرونایی در شهرستان تایباد دچار مشکل شده است.
درمان بیماران کرونایی در شهرستان تایباد دچار مشکل شده است نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی می گوید دستگاه سی تی اسکن بیمارستان تایباد فرسوده شده و درمان بیماران کرونایی در شهرستان تایباد دچار مشکل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202003105138908797.jpg درمان,بیماران,کرونایی,در,شهرستان,تایباد,دچار,مشکل,شده,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بحران درمان بیماران کرونایی در شهرستان ها، گفت: در زمینه کمبود دستگاه سی تی اسکن در شهرستان تایباد بارها با وزیر بهداشت و معاون پارلمانی ریاست جمهوری صحبت کردم و قول تعویض دستگاه فرسوده سی تی اسکن را داده اند اما همچنان عملی نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: شهرستان تایباد جمعیتی بالغ بر 100 هزار نفر دارد و چون شهرستان مرزی است، افردی که از گمرک دوغارون تردد می کنند نیز برای درمان به بیمارستان تایباد مراجعه می کنند اما امکانات این بیمارستان پاسخگوی بیماران نیست و در واقع درمان بیماران کرونایی در تایباد دچار مشکل شده است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر این مسئله، مردم در حوزه آبرسانی روستایی مشکلات عدیده ای دارند، از این رو منتظر اعلام اعتبارات در حوزه آبرسانی هستیم، متاسفانه وزارت نیرو به قول هایی که می دهد عمل نمی کند.

این نماینده مجلس با اشاره به فشار اقتصادی بر مردم، اظهار داشت: گرانی در حوزه اجاره مسکن و خوار و بار آزار دهند شده است، دولت باید برای این شرایط فکری کند، مجلس حاضر است که به هر شیوه به کمک کند تا این فشار از روی مردم برداشته شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet