هدر موبایل
1399/05/06 14:39:00
سرویس سیاسی
اکبری در واکنش به تعرض جنگنده‌های آمریکایی:

گشودن راه‌های مدبرانه و کوبنده برای تحقیر مستکبرین، از نتایج مکتب حاج قاسم است

رئیس کمیسیون صنایع مجلس طی پیام توییتری با تاکید بر پاسخ ایران به تعرض جنگنده‌های آمریکایی، گفت: گشودن راه‌های مدبرانه، نامحدود و کوبنده برای تحقیر مستکبرین از نتایج مکتب حاج قاسم است.
گشودن راه‌های مدبرانه و کوبنده برای تحقیر مستکبرین، از نتایج مکتب حاج قاسم است رئیس کمیسیون صنایع مجلس طی پیام توییتری با تاکید بر پاسخ ایران به تعرض جنگنده‌های آمریکایی، گفت: گشودن راه‌های مدبرانه، نامحدود و کوبنده برای تحقیر مستکبرین از نتایج مکتب حاج قاسم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105976242055.jpg گشودن,راه‌های,مدبرانه,و,کوبنده,برای,تحقیر,مستکبرین،,از,نتایج,مکتب,حاج,قاسم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پیامی توئیتری با اشاره به تعرض دو جنگنده آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی، گفت: این تعرض نباید بی‌پاسخ بماند لذا از نتایج مکتب شهید سردار قاسم سلیمان باید برای تحقیر مستکبرین استفاده کرد.

متن پیام توئیتری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

«تعرض خباثت آلود آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران نباید بی‌پاسخ بماند. از نتایج مکتب حاج قاسم گشودن راه‌های مدبرانه، نامحدود و کوبنده برای تحقیر مستکبرین است.

إِنَّ رَبَّکَ لَبِالمِرصادِ...»/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet