هدر اصلی
1399/05/05 14:53:29
سرویس سیاسی
آزاد مطرح کرد

157 گزارش از مجلس دهم در دستور رسیدگی کمیسیون اصل 90

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود با اشاره به ۱۵۷ گزارشی که از مجلس دهم در دستور رسیدگی کمیسیون اصل نود قرار گرفته است، گفت: بررسی شکایت مرتبط با مسائل اقتصادی و معیشتی مردم در اولویت است.
157 گزارش از مجلس دهم در دستور رسیدگی کمیسیون اصل 90 عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود با اشاره به 157 گزارشی که از مجلس دهم در دستور رسیدگی کمیسیون اصل نود قرار گرفته است، گفت: بررسی شکایت مرتبط با مسائل اقتصادی و معیشتی مردم در اولویت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007104847590030.jpg 157,گزارش,از,مجلس,دهم,در,دستور,رسیدگی,کمیسیون,اصل,90 Icana

الهام آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تشکیل کمیته‌های تخصصی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیته‌های حقوقی- قضایی، فرهنگی- اجتماعی، سیاسی- امنیتی، اقتصادی و امور مرتبط با مجلس تشکیل شده و هر کمیته پرونده و شکایات مرتبط را در دستور کار قرار داده است.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی افزود: حدود 157 گزارش نیز مجلس دهم در دستور رسیدگی قرار گرفته است که زمین‌خواری و پرونده‌های مفاسد اقتصادی از جمله موضوعات این گزارش‌ها است.

آزاد با بیان اینکه کمیسیون اصل نود طبق آیین نامه داخلی باید هر چهار ماه پرونده‌های ارسالی را جمع بندی و گزارش آن را آماده کند، تصریح کرد: موضوعاتی چون مَسکن، خودرو، ارز، گرانی، وضعیت معیشتی و و آسیب های اجتماعی با توجه به فرمایشات رهبری اولویت اعضای کمیسیون اصل نود است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم اهتمام جدی برای بررسی شکایات و مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet