هدر موبایل
1388/08/12 13:38:00
سرویس صحن
تذکر آیین نامه ای رسایی

مترو به اهرم فشار شهرداری به دولت تبدیل شده است

**نماینده مردم تهران معتقد است که مترو و مشکلات آن به اهرم فشار شهرداری به دولت تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ، حمید رسائی نماینده تهران در جلسه علنی روز سه شنبه طی یک تذکر آئین نامه ای خاطر نشان کرد: مسئله مترو مسئله مهمی است و حمل و نقل شهری را بر عهده دارد لذا ضرورت دارد همه مسئولین چه در دولت وچه در شورای شهر و شهرداری دست به دست هم بدهند تا این معضل بر طرف شود.

نماینده تهران با بیان اینکه شهرداری تا کنون اقدامات خوبی دراین راستا انجام داده است،افزود: اما متاسفانه گهگاه دیده می شود که این مسئله به عنوان یک اهرم فشار برای مجبورکردن دولت برای اختصاص بیشتر اعتبارات استفاده می شود.

رسائی یادآور شد: دولت نسبت به دوره های قبل چندین برابر بودجه مترو را افزایش داده است و ما معتقدیم نباید در این منازعات و دعواهای لیقه ای و سیاسی مردم اذیت شوند اما متاسفانه طی چند روز اخیر فشار زیادی به مردم تحمیل شده است که کمی شائبه سیاسی بودن دارد.

وی در بخش دیگری از تذکر خود اظهارداشت: یکی از نمایندگان محترم با اشاره به مصاحبه بنده در مورد شکایت 100 تن از نمایندگان از یکی از کاندیدهای ریاست جمهوری، این مسئله را کذب خوانده و مرا تلویحا متهم به دروغگویی کردند.

رسائی با بیان اینکه این یک شکایت حقوقی ودر راستای دفاع از حقوق مردم است، گفت:ما از قوه قضائیه خواسته ایم که قانون را اجرا کند واگرایشان مشکلی ندارند ایشان را تبرئه کرده و اگر مشکل دارند برخورد قانونی شود.

نماینده تهران افزود: اسامی امضا کنندگان تحویل دادستانی کل شده است و در حال حاضر این شکایت به امضای 128 تن از نمایندگان رسیده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet