هدر موبایل
1399/05/06 22:58:00
سرویس استان ها
قاسمی پوربا اشاره به شیوع بحران کرونا:

دانشگاه‌های مریوان ظرفیت برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را دارند

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دانشگاه های مریوان ظرفیت برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را دارند، گفت: ظرفیت و نیروی انسانی کارآمد برای برگزاری کنکور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مریوان مشهود است.
دانشگاه‌های مریوان ظرفیت برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را دارند نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دانشگاه های مریوان ظرفیت برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را دارند، گفت: ظرفیت و نیروی انسانی کارآمد برای برگزاری کنکور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مریوان مشهود است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101642199454.jpg دانشگاه‌های,مریوان,ظرفیت,برگزاری,کنکور,کارشناسی,ارشد,را,دارند Icana

شیوا قاسمی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در حوزه انتخابیه مریوان  باتوجه  به شیوع بیماری کرونا در  کشور،گفت: استفاده از ظرفیت دانشگاه های مریوان برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به صورت حضوری در حوزه انتخابیه را مناسب توصیف کرد.

 نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  چنانچه آزمون کارشناسی ارشد به صورت حضوری برگزار شود، باتوجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر افزایش مراکز برگزاری آزمون و جمعیت بالای داوطلبان شهرستان های مریوان و سروآباد، دانشگاه های مریوان پتانسیل و نیروی انسانی لازم با رعایت پروتکل های بهداشتی را جهت برگزاری کنکور کارشناسی ارشد دارند.

قاسمی پور از احتمال لغو کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ خبر داد و افزود: پس از برگزاری نشست های متعدد کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با وزیر علوم مقرر شد در راستای ماده ۴ شورای سنجش و پرشدن ظرفیت های خالی دانشگاه ها، این آزمون لغو و پذیرش براساس سوابق تحصیلی دوره کارشناسی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد صورت پذیرد.

 نماینده مردم مریوان  در مجلس همچنین  از تدوین طرح لغو کنکور ارشد ۹۹  در مجلس خبر داد و تصریح کرد: این طرح توسط اعضای کمیسیون آموزش تدوین و در قالب طرح دو فوریتی تقدیم مجلس می شود که در صورت رای آوردن برای اولین بار برگزاری کنکور کارشناسی ارشد به صورت حضوری لغو خواهد شد.

دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص برگزاری کنکورهای سراسری و دکتری یادآورشد: هنوز در خصوص عدم برگزاری این آزمون ها تصمیم جدیدی گرفته نشده و این آزمون ها با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در زمان معین شده برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet