هدر موبایل
1399/05/06 20:55:00
سرویس اجتماعی
عنابستانی:

کاهش آسیب‌های اجتماعی در گروی توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به آمار بالای آسیب‌های اجتماعی در استان خراسان رضوی گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در گروی توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم است.
کاهش آسیب‌های اجتماعی در گروی توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به آمار بالای آسیب‌های اجتماعی در استان خراسان رضوی گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در گروی توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101562533486.jpg کاهش,آسیب‌های,اجتماعی,در,گروی,توسعه,اقتصادی,و,بهبود,وضعیت,معیشتی,مردم,است Icana

علی‌اصغر عنابستانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دلایل افزایش آمار طلاق در کشور به ویژه استان خراسان رضوی، گفت: علت اصلی آسیب های اجتماعی مانند طلاق مسائل اقتصادی است، متاسفانه شرق کشور به لحاظ توسعه اقتصادی در سال‌های اخیر به شدت عقب مانده که این موضوع موجب رشد آسیب‌های اجتماعی شده است.

آسیب‌های اجتماعی در خراسان رضوی به آشوب‌های اجتماعی تبدیل شده است

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمار بالای آسیب‌های اجتماعی در استان خراسان رضوی، افزود: براساس آمارهای سال‌های 95 الی 96 استان خراسان رضوی در راس آشوب‌های اجتماعی قرار دارد. این موضوع بدین معنی است که آسیب‌های اجتماعی به آشوب‌های اجتماعی تبدیل شده که خطری جدی برای استان خراسان رضوی و شرق کشور محسوب می‌شود.

 عنابستانی با بیان اینکه کاهش آسیب‌های اجتماعی در گروی توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم است، تصریح کرد: استاندار استان خراسان رضوی اقدامات بسیار خوبی در راستای اشتغال زایی داشته است اما بنده معتقدم اگر این تلاش‌ها  بر مبنی زیرساخت‌های ملی و اعتبارات ملی صورت نگیرد، کم اثر می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه شرایط نابسامانی در شرق کشور در حوزه آسیب های اجتماعی وجود دارد، گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی یکی از اولویت‌های کمیسیون اجتماعی مجلس است. از طرفی بنده هم در کمیته اشتغال و کارآفرینی به دنبال تسهیل فضای کسب و کار با ایجاد ساختارهای جدید با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی بوده و امیدوارم با تلاش‌های صورت گرفته شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح کشور باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet