حلول ماه ربیع الاول
1388/08/12 14:43:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی

** عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی را در صحن علنی قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد دهقان تذکرات نمایندگان را به این شرح اعلام کرد:

- کرمی نماینده سنندج در مجلس به رییس جمهور در خصوص دستور تسریع در مشکل معلمین حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سواد آموزی، به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تسریع در حل مشکل مراکز کم ظرفیت مخابرات استان کردستان،‌لزوم تسریع در رفع اختلالات تلفن همراه مراکز روستایی و شهری حوزه انتخابیه. به وزیر بهداشت،‌درمان و آموزش پزشکی در خصوص اصلاح وضعیت نابسامان مراکز درمانی در حوزه انتخابیه. به وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری در خصوص علت بی‌توجهی به وضعیت دانشگاه پیام نور کردستان.

- عبداللهی نماینده ماهنشان در مجلس به وزیر بازرگانی در خصوص کیفیت نامطلوب آردهای تحویلی به برخی روستا‌های تابعه ماهنشان و انگوران وایجرود و به وزیر بهداشت در خصوص ضرورت شبانه روزی نمودن خدمات مراکز درمانی شهرهای هندی و حلب و تامین آمبولانس برای کلیه مراکز بهداشتی، درمانی برای تمام حوزه‌های انتخابیه به ویژه هندی و قرناس و به وزیر اطلاعات و فناوری اطلاعات در ارتباط با کیفیت نامطلوب مکالمات تلفنی در روستاهای تابعه ماهنشان،‌انگوران و ایجرود.

- مرعشی نماینده مردم رودبار در مجلس به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص لزوم ساخت سدهای لاستیکی مصوب هیات محترم دولت در سفر به گیلان و به وزیر راه و ترابری لزوم تعیین تکلیف باقیمانده آزاد راه قزوین،‌رشت در منطقه منجیل.

- نصیری قیداری نماینده زنجان و طارم در مجلس به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص مطلوب نبودن وضعیت کیفی تحصیلات در کشورهای مشترک المنافع و به وزیر جهادکشاورزی در خصوص منصفانه نبودن قسمت خرید تضمینی محصول زیتون و واردات روغن زیتون از خارج .

- جهانگیرزاده، قاضی‌پور نمایندگان ارومیه در مجلس به وزیر تعاون در خصوص اعلام عدم پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر در ارومیه و به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص اعلام علت عدم واریز درآمدهای واصله از فعالیت‌های جنبی پروژه میدان امام ارومیه. 

- ترابی نماینده شهرکرد در مجلس به وزیر علوم،‌تحقیقات و فن‌آوری در خصوص اعلام علت دخالت حراست دانشگا‌هها در مسایل شخصی دانشجویان و به رییس جمهور علت توزیع کتاب‌های سال گذشته برخی دروس در استان چهارمحال و بختیاری.

- عزتی نماینده مردم دهلان در مجلس به وزیر راه وترابری درخصوص تسریع در مطالعه تونل کبیر کوه از مصوبات سفر هیات دولت به استان.

- قادری نماینده شیراز درمجلس به رییس جمهور تسریع در تامین تنخواه مورد درخواست شرکت صنایع مخابراتی ایران باتوجه به مصوبه دولت، و به وزیر جهاد کشاورزی اختصاص اعتبارات عمرانی بخش کشاورزی متناسب با سهم هر استان در تولید.

- حجازی نماینده مردم همدان در مجلس به وزیر راه و ترابری لزوم اجرای تعهد دولت در تکمیل آزاد راه ساوه ‌- همدان.

- محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارتباط با رسیدگی به توزیع ناعادلانه اعتبارات بازسازی و احداث مساجد استان آذربایجان غربی .

- موسوی جرف نماینده آبادان در مجلس به وزیر نفت در خصوص ضرورت احداث شبکه توزیع گاز.

- بشیری نماینده پاکدشت در مجلس به وزیر نفت تسریع در گازرسانی در شهرستان پاکدشت و سه روستای ناحیه آن.

- کواکبیان نماینده سمنان در مجلس به وزیر امور خارجه بررسی خبر ایجاد مسمومیت در ایران از طریق میکروبهای خاص از سوی دول خارجی.

- سید فخرالدین دستغیب نماینده شیراز در مجلس به وزیر نفت لزوم گازرسانی به روستاهای فاقد گاز در منطقه ارنگول شیراز و به وزیر راه وترابری در خصوص لزوم بهسازی و استاندارد سازی جاده‌های منطقه سیدارنگون حومه شیراز.

- خانم آلیا،‌صفایی، رهبر، اللهیان ، افتخاری و آقایان زارعی،‌کوچک‌زاده ، سروری،‌ رسایی نمایندگان تهران،‌ری،‌شمیرانات در مجلس به وزیر کشور در خصوص اعلام دلیل مشکل و ناراضی کردن توسط برخی مسئولین قطار شهری تهران.

- رحیمی نسب نماینده خرم‌آباد در مجلس به وزیر علوم تحقیقات و فن‌آوری در خصوص رسیدگی به عملکرد مدیریتی دانشگاه لرستان .

- افشاری نماینده داراب در مجلس به رییس جمهور در خصوص اعلام علت مسدود نبودن 500 حلقه چاه کشاورزی در شهرستان داراب و به وزیر نفت، لزوم در اختیار گذاشتن نفت ، گاز و موتور پمپ‌های کشاورزی در شهرستان‌های داراب و زرین دشت.

- ثروتی نماینده بجنورد در مجلس به رییس جمهور در خصوص رسیدگی به وضعیف نامناسب مدیریتی استان در استفاده از مدیران ناکارآمد.

- امینی نماینده کرمانشاه در مجلس به رییس جمهور در خصوص لزوم اصلاح شبکه فرسوده برق دهستان‌های در فرامان‌وقره‌سو در شهرستان کرمانشاه .

- سنایی نماینده نهاوند در مجلس به وزیر راه و ترابری درخصوص اصلاح هندسی کمربندی نهاوند به سمت آورزمان و توسعه پایانه مسافربری شهرستان.

- علیزاده و بابری مقدم‌فرد نمایندگان ورزقان و دشتان در مجلس شورای اسلامی به وزیر امور خارجه تسریع در تعیین سفیر در حدود چهل کشور.

- جعفری نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تسریع در حل مشکلات اوقاف بهار وکبودرآهنگ.

- یوسف‌نژاد نماینده ساری در مجلس به وزیر نفت در خصوص لزوم رسیدگی به وضعیت نفت دریای خزر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم مطالعه ایجاد آب بند در روستای سبوکلاته در ساری به وزیر صنایع و معادن در خصوص لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان در شهرک‌های صنعتی ساری .

-زنجانی حسنلویی نماینده مردم نقده در مجلس به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص علت عدم تعامل مدیر عامل بانک رفاه کارگران.

- طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس به وزیر راه و ترابری لزوم تکمیل زیرگذر روستای قسمیت در مسیر تاکستان به قزوین،‌ لزوم احداث میدان و رودی شهر در تاکستان و به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات لزوم رفع مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در روستا‌های شهرستان تاکستان.

- بابا احمدی نماینده لردگان در مجلس به وزیر نفت در خصوص لزوم حل مشکل مردم در خصوص CNG در شهرستان لردگان

-موسوی نماینده آبادان در مجلس به وزیر امور خارجه در خصوص لزوم بازگشایی مجدد دفتر شرکت لزوم بازگشایی مجدد دفتر مشترک هماهنگی CBC ایران و عراق .

- فرهنگی نماینده تبریز در مجلس به رییس جمهور لزوم اقدام جدی پی‌گیری سرقت فسیل ارزشمند ، در مراغه و همچنین تذکر به وزیرکشور و اطلاعات در خصوص سرقت فسیل ارزشمند در مراغه

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet