هدر موبایل
1399/05/07 15:24:45
سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه مجلس:

مردم با احتیاط وارد بورس شوند

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مشخص نیست برخی از شاخص‌ها در بورس با چه منطقی بالا و پایین می‌روند و با توجه به تجربه تلخ سرمایه‌گذاری در موسسات اعتباری، به مردم توصیه می‌کنم با احتیاط وارد بورس شوند.
مردم با احتیاط وارد بورس شوند عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مشخص نیست برخی از شاخص‌ها در بورس با چه منطقی بالا و پایین می‌روند و با توجه به تجربه تلخ سرمایه‌گذاری در موسسات اعتباری، به مردم توصیه می‌کنم با احتیاط وارد بورس شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705107290034381.jpg مردم,با,احتیاط,وارد,بورس,شوند Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به رونق بازار بورس در ماه‌های اخیر، گفت: اگرچه شاخص بورس در این روزها رشد خوبی را تجربه می‌کند اما از آنجا که آینده شفافی از آن متصور نیستیم باید به مردم توصیه کرد؛ سرمایه‌های اضافی‌شان را وارد بورس کنند نه آنکه خانه و خودرو خود را که سرمایه‌های اصلی آن‌ها به شمار می‌آیند به امید دستیابی به سود بیشتر فروخته و در بورس سرمایه‌گذاری کنند چراکه هیچ‌کس از آینده بورس خبر ندارد، درواقع نمی‌توان گفت؛ این شرایط مساعد برای بورس برای طولانی مدت ادامه خواهد داشت.

شاخص‌ها در بورس با چه منطقی بالا و پایین می‌روند؟

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشخص نیست برخی از شاخص‌ها در بورس با چه منطقی بالا و پایین می‌روند و با توجه به تجربه تلخ سرمایه‌گذاری در موسسات اعتباری، به مردم توصیه می‌کنم با احتیاط وارد بورس شوند.

دولت نسبت به سرمایه‌های مردمی نگاه دلسوزانه و متعهدانه داشته باشد

به گفته وی، مجلس در این بین می‌تواند رصدکننده باشد و نظارت‌کننده باشد و درصورت وجود خلاء قانونی آن را برطرف کند اما مدیریت بورس با دولت است و دولت باید آینده روشنی را برای بورس رقم زند و نسبت به سرمایه‌های مردمی نگاه دلسوزانه و متعهدانه داشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داد: دولت منطق افزایش شاخص‌ها در بورس را با استدلال برای مردم توضیح دهد./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet