هدر موبایل
1399/05/08 12:06:00
سرویس فرهنگی
نادری با اشاره به در پیش بودن آزمون دکتری:

سابقه برگزاری آزمون‌های ماه اخیر ثابت کرده مسئولان توان رعایت پروتکل‌ها را ندارند

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: سابقه برگزاری آزمون‌های ماه اخیر مثل آزمون نهضتی‌ها به ما ثابت کرد که مسئولان توان رعایت پروتکل‌ها را ندارند.
سابقه برگزاری آزمون‌های ماه اخیر ثابت کرده مسئولان توان رعایت پروتکل‌ها را ندارند عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: سابقه برگزاری آزمون‌های ماه اخیر مثل آزمون نهضتی‌ها به ما ثابت کرد که مسئولان توان رعایت پروتکل‌ها را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100420729138.jpg سابقه,برگزاری,آزمون‌های,ماه,اخیر,ثابت,کرده,مسئولان,توان,رعایت,پروتکل‌ها,را,ندارند Icana

‏به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، احمد نادری طی پیامی درباره برگزاری کنکور دکتری، عنوان کرد: وزیر محترم بهداشت پروتکل‌های  سخت گیرانه و دقیقی تعیین و ابلاغ کرده اند، که ما از ایشان تشکر می کنیم؛ اما مشکل در اجرای دقیق این پروتکل‌هاست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: سابقه برگزاری آزمون‌های ماه اخیر مثل آزمون نهضتی‌ها به ما ثابت کرد که مسئولان توان رعایت پروتکل‌ها را ندارند.

 وی ادامه داد: ما و مردم نسبت به رعایت پروتکل ها  تردید داریم؛ لذا من به وزیر علوم و رییس سازمان سنجش پیشنهاد میکنم که برای یکبار هم که شده با مردم روراست باشند و  مستقیم با مردم صحبت کنند و به همه  تضمین دهند که چگونه میخواهند پروتکل‌ها را بطور کامل رعایت کنند.

نادری افزود: من از وزیر علوم و مسئولان برگزاری آزمون میخواهم که سریعا از طریق  رسانه ملی یا   شبکه های اجتماعی، بطور مستقیم با مردم صحبت کنند و با توضیحات  مستند و   فنی  اطمینان خاطر افکار عمومی را جلب کنند.

وی گفت: مسئولان برگزاری کنکور باید به مردم   توضیح دهند که در فاصله زمانی چندماه اخیر که کنکورها به تعویق افتاد، چه   تمهیدات و اقداماتی برای   استانداردسازی و ایمن سازی شرایط برگزاری اتخاد کرده اند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد: تنها راه این است که با   توضیح شفاف و دقیق   خیال مردم را راحت کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet