هدر موبایل
1399/05/08 11:57:08
سرویس اقتصادی
فیروزی:

"امیرحاتمی" و "آذری جهرمی" به کمیسیون صنایع می آیند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور "امیر حاتمی" و "محمد جواد آذری جهرمی" در کمیسیون متبوعش طی هفته آینده خبر داد.
"امیرحاتمی" و "آذری جهرمی" به کمیسیون صنایع می آیند سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور "امیر حاتمی" و "محمد جواد آذری جهرمی" در کمیسیون متبوعش طی هفته آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101003610579.jpg "امیرحاتمی",و,"آذری,جهرمی",به,کمیسیون,صنایع,می,آیند Icana

حجت الله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به دستور کار هفته آینده کمیسیون متبوعش اشاره کرد و گفت:  یکشنبه هفته آینده امیر حاتمی وزیر دفاع مهمان کمیسیون صنایع و معادن است تا توضیحاتی درباره فعالیت‌های صورت گرفته توسط این وزارتخانه در حوزه صنعت ارائه کند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسات کمیته‌های تخصصی کمیسیون صنایع و معادن صبح و عصر دوشنبه هفته آتی برگزار می شود، افزود: استماع گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان وی دستورکار سه شنبه هفته آینده کمیسون است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن ادامه داد: بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو دستورکار سه شنبه عصر کمیسیون صنایع خواهد بود تا اعضای کمیسیون درجریان وضعیت تولید و مشکلات این شرکت خودروسازی قرار گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet