هدر موبایل
1399/05/10 22:44:00
سرویس سیاسی
نظری:

افزایش حملات سایبری واشنگتن علیه کشورها، فرار از شکست نظامی است

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان مجلس اعتقاد دارد توان نظامی آمریکا رو به افول است از این رو تلاش می کند در عرصه سایبری و جنگ نرم چهره پوشالی خودش را حفظ کند.
افزایش حملات سایبری واشنگتن علیه کشورها، فرار از شکست نظامی است عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان مجلس اعتقاد دارد توان نظامی آمریکا رو به افول است از این رو تلاش می کند در عرصه سایبری و جنگ نرم چهره پوشالی خودش را حفظ کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201602109992656765.jpg افزایش,حملات,سایبری,واشنگتن,علیه,کشورها،,فرار,از,شکست,نظامی,است Icana

علیرضا نظری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دستور محرمانه ترامپ به سیا برای حملات سایبری علیه ایران، چین و روسیه، گفت: بدون شک قدرت نظامی ایالات متحده رو به افول است و این واقعیتی است که مقامات کاخ سفید دریافته اند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فرماندهان نظامی آمریکایی ها به خوبی می دانند که دیگر دوران بزن در رو تمام شده است، اظهار کرد: بر این اساس شاهد اقدامات نظامی در حوزه جنگ نرم و الکترونیک از سوی واشنگتن هستیم.

وی با بیان اینکه امروزه سطح تنش میان روسیه، چین و ایالات متحده بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است، ادامه داد: در واقع سیاستمداران آمریکایی در تلاش هستند با اقدامات مذکور زمینه آسیب زدن به بدنه زیرساختی این کشورها را فراهم کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: البته نباید فراموش کرد که آمریکایی ها در جنگ الکترونیک مقابل ایران با شکست های متعددی روبرو شده اند که بیانگر ناتوانی آنها است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از این رو می توان اذعان کرد دستور محرمانه ترامپ به سیا برای حملات سایبری علیه برخی کشورها موجب ایجاد شکست دیگری برای ایالات متحده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، یک مقام سابق آمریکایی اظهار کرد که آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) با دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا عملیات‌های سایبری مخفیانه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، آژانس اطلاعاتی روسیه (FSB) و سایر کشورها را در دستورکار قرار داده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet