خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/10 18:48:00
سرویس سیاسی
شریعتی:

بازدارندگی نظامی ایران موجب شکست ماموریت جدید سیا برای حملات سایبری است

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران مجلس گفت: بدون تردید دستور محرمانه ترامپ به سیا برای حملات سایبری علیه ایران، چین و روسیه سیاستی از پیش شکست خورده است.
بازدارندگی نظامی ایران موجب شکست ماموریت جدید سیا برای حملات سایبری است عضو مجمع نمایندگان استان مازندران مجلس گفت: بدون تردید دستور محرمانه ترامپ به سیا برای حملات سایبری علیه ایران، چین و روسیه سیاستی از پیش شکست خورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100478079341.jpg بازدارندگی,نظامی,ایران,موجب,شکست,ماموریت,جدید,سیا,برای,حملات,سایبری,است Icana

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دستور محرمانه ترامپ به سیا برای حملات سایبری علیه ایران، چین و روسیه، گفت: بدون تردید اگر آمریکایی ها امکان بهره گیری از امکانات سخت علیه کشورهای مذکور را داشتند، از توان نظامی سخت استفاده می کردند.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع شکست های پی در پی نظامیان ایالات متحده در منطقه نشان داده این کشور نمی تواند راهبردهای کاخ سفید در غرب آسیا را اجرایی کند.

وی ادامه داد: همچنین باید یادآور شد آمریکایی ها پس از شکست های نظامی تلاش کردند از طریق افزایش تنش و درگیری در منطقه به اهدافشان برسند که ایجاد گروه تروریستی داعش نمونه بازر آن محسوب می شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: این مهم در حالیست که گروه های مقاومت با ایستادگی اجازه بروز و ظهور تروریست ها در منطقه را ندادند و این پروژه کاخ سفید نیز با شکست روبرو شد.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه روی آوردن آمریکا به جنگ سایبری بیانگر ضعف و ناتوانی نظامی سخت در مقابل کشورهای مذکور است، خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که امروزه ایران اسلامی دارای توان بازدارندگی در عرصه های مختلف از جمله سایبری و جنگ نرم است از این رو مشاهده می شود که پهپادهای فوق پیشرفته آمریکا در زمان تجاوز به حریم هوایی کشورمان در تور مدافعان ایران گیر افتادند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، یک مقام سابق آمریکایی اظهار کرد که آژانس اطلاعات مرکزی (سیا) با دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا عملیات‌های سایبری مخفیانه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، آژانس اطلاعاتی روسیه (FSB) و سایر کشورها را در دستورکار قرار داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet