خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/05/09 19:59:00
سرویس سیاسی
آصفری با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب:

نقش آفرینی کشورهای اسلامی در عرصه‌های بین المللی نیازمند وحدت است

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: متاسفانه جنبش های ضداسلامی از تنش ها و اختلافات کنونی جامعه اسلامی سوءاستفاده می کنند.
نقش آفرینی کشورهای اسلامی در عرصه‌های بین المللی نیازمند وحدت است نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: متاسفانه جنبش های ضداسلامی از تنش ها و اختلافات کنونی جامعه اسلامی سوءاستفاده می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43191.jpg نقش,آفرینی,کشورهای,اسلامی,در,عرصه‌های,بین,المللی,نیازمند,وحدت,است Icana

محمد حسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با محور پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت ایجاد وحدت بین امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی، گفت: بدون تردید اگر یک میلیارد و پانصد میلیون مسلمان با همدیگر اتحاد داشته باشند، هیچ دولت مستکبری نمی تواند در دنیا یکتازی کند.

نماینده مردم اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه متاسفانه جنبش های ضداسلامی از تنش ها و اختلافات کنونی جامعه اسلامی سوءاستفاده می کنند، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها در راس اختلاف افکنان بین کشورهای اسلامی هستند زیرا از این شرایط سود خوبی می برند.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد بیشترین منابع نفت و گاز دنیا در کشورهای اسلامی قرار دارد از این رو اگر وحدت در جامعه اسلامی وجود داشته باشد، این کشورها می توانند اقتصاد دنیا را متحول کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه کنگره عظیم حج نمونه ای از وحدت بین ملت های مسلمان است، افزود: بنابراین سران کشورهای مسلمان باید با تکیه بر قبله واحد، قرآن کریم و پیامبر مهربانی ها بر تقویت و توسعه وحدت در جهان اسلام تاکید کنند.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کشورهای مسلمان با وحدت می توانند در عرصه بین المللی نقش آفرینی کنند و حتی در شورای امنیت سازمان ملل صاحب کرسی شوند؛ در این صورت حتی آمریکایی ها نیز نمی توانند اقدام به زورگویی های یکجانبه کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ظهر دیروز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت ایام حج با تأکید بر وحدت امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی و همچنین لزوم اهتمام به «کمک به فلسطین مظلوم، دلسوزی برای پیکر مجروح یمن و دغدغه مسلمانان زیر ستم در هر نقطه جهان»، سران برخی کشورهای اسلامی را که برای سود شخصی چند روزه با رژیم غاصب صهیونیستی دست دوستی می‌دهند به پرهیز از این رفتار ذلت‌بار نصیحت و در خصوص حضور آمریکا در منطقه و حوادث جاری در آمریکا خاطرنشان کردند: حضور آمریکا در غرب آسیا را به زیان ملتهای این منطقه و موجب ناامنی و ویرانی و عقب ماندگی کشورها میدانیم. در قضایای کنونی آمریکا و حرکت ضد تبعیض نژادی در آن هم، موضع قاطع ما جانبداری از مردم و محکوم کردن رفتار قساوت‌آمیز دولت نژادپرست آن کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet