هدر موبایل
1399/05/09 21:31:00
سرویس سیاسی
باقری با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب:

شکل‌گیری نهضت‌های آزادی‌خواه بیانگر افول رژیم صهیونیستی است

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس گفت: اگر کشورهای جهان اسلام وحدت داشته باشند، هیچ وقت مغلوب دسیسه های دشمنان نخواهند شد.
شکل‌گیری نهضت‌های آزادی‌خواه بیانگر افول رژیم صهیونیستی است عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس گفت: اگر کشورهای جهان اسلام وحدت داشته باشند، هیچ وقت مغلوب دسیسه های دشمنان نخواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42910.jpg شکل‌گیری,نهضت‌های,آزادی‌خواه,بیانگر,افول,رژیم,صهیونیستی,است Icana

محمد باقری بنابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با محور پیام رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت ایجاد وحدت بین امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی، گفت: اگر کشورهای جهان اسلام وحدت داشته باشند، هیچ وقت مغلوب دسیسه های دشمنان نخواهند شد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طی 1400 سال گذشته هر گاه ملت های مسلمان در کنار همدیگر قرار گرفته اند، نفوذ بیگانگان و دشمنان کاهش داشته است، اظهار کرد: متاسفانه این مهم در حالیست که امروز برخی سران کشورهای مسلمان به سرسپرده های آمریکا و اسرائیل در منطقه تبدیل شده اند.

وی با تاکید بر اینکه امروزه کشورهای مسلمانی همچون فلسطین و یمن نیازمند کمک جهان اسلام هستند، ادامه داد: متاسفانه برخی کشورهای مسلمان بجای حمایت از مطلومان یمن، اقدام به تجاوزگری به این کشور کرده اند؛ بدون شک مشکل این کشورها با صلح و وحدت جامعه اسلامی برطرف خواهد شد.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکل گیری نهضت های ضدصهیونیستی در سراسر جهان بیانگر افول این رژیم غاصب است، خاطرنشان کرد: در واقع مردمان کشورهای دنیا دریافته اند اگر روابط عادی با اسرائیل داشته باشند، در آینده ای نه چندان دور به سرسپرده این رژیم کودک کش تبدیل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ظهر دیروز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت ایام حج با تأکید بر وحدت امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی و همچنین لزوم اهتمام به «کمک به فلسطین مظلوم، دلسوزی برای پیکر مجروح یمن و دغدغه مسلمانان زیر ستم در هر نقطه جهان»، سران برخی کشورهای اسلامی را که برای سود شخصی چند روزه با رژیم غاصب صهیونیستی دست دوستی می‌دهند به پرهیز از این رفتار ذلت‌بار نصیحت و در خصوص حضور آمریکا در منطقه و حوادث جاری در آمریکا خاطرنشان کردند: حضور آمریکا در غرب آسیا را به زیان ملتهای این منطقه و موجب ناامنی و ویرانی و عقب ماندگی کشورها میدانیم. در قضایای کنونی آمریکا و حرکت ضد تبعیض نژادی در آن هم، موضع قاطع ما جانبداری از مردم و محکوم کردن رفتار قساوت‌آمیز دولت نژادپرست آن کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet