هدر موبایل
1399/05/12 16:44:00
سرویس سیاسی
حسینی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب تاکید کرد

انفعال در مقابل آمریکا بی‌معناست / تکیه بر توان داخلی راه عبور از مشکلات اقتصادی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است برای بی اثر کردن تحریم‌ها باید بر توان داخلی و فعال کردن همه ظرفیت‌های کشور تکیه کنیم.
انفعال در مقابل آمریکا بی‌معناست / تکیه بر توان داخلی راه عبور از مشکلات اقتصادی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است برای بی اثر کردن تحریم‌ها باید بر توان داخلی و فعال کردن همه ظرفیت‌های کشور تکیه کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107432840724.jpg انفعال,در,مقابل,آمریکا,بی‌معناست,/,تکیه,بر,توان,داخلی,راه,عبور,از,مشکلات,اقتصادی Icana

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بخشی از سخنان رهبر انقلاب به مناسب فرا رسیدن عید سعید قربان مبنی بر اینکه « اگر جریان تحریف حقایق ایران شکست بخورد، تحریم نیز قطعا شکست خواهد خورد» اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در زمان انعقاد برجام بارها به تیم مذاکره کننده، بی‌اعتمادی به غرب را متذکر شده بودند که اگر اینها به فرمایشات حضرت آقا توجه می‌کردند این وضعیت اقتصادی برای کشور ما بوجود نمی‌آمد.

وی در ادامه افزود: متاسفانه در کشور افرادی هستند که منفعل عمل می‌کنند و یا اینکه متوجه مسائل نیستند و یا نمی‌خواهند متوجه شوند؛ چرا که بخش اعظم مشکلات بوجود آمده برای کشورمان از عدم اتکا به مردم و توانمندی‌های داخلی بوده، زیرا اگر به این ظرفیت‌ها توجه و اعتماد می‌شد تحریم‌های دشمن را بی‌اثر می‌کردیم.

نماینده مردم اهواز، کارون و باوی به انفعال برخی از سیاسیون در مقابل آمریکا اشاره و تاکید کرد: عقب نشینی در مقابل آمریکا معنایی ندارد؛ چرا که هرچه در مقابل آمریکا موضع انفعال داشته باشیم؛ قطعا مواضع جدیدتری را برای ما وضع خواهند کرد و تحریم‌های بیشتری را علیه کشورمان ایجاد می‌کنند؛ بنابراین آنهایی که به دنبال این هستند تا شاید آمریکا برای ما کاری کند باید این خیال خام را از فکر خود خارج کنند.

این نماینده مردم در ادامه افزود: باید برای از بین بردن تحریم‌ها در مقابل آمریکا ایستادگی کنیم و این کار نیز با تکیه بر توان داخلی و اعتماد به جوانان محقق خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet