هدر موبایل
1399/05/12 08:00:00
سرویس سیاسی
خسروی با اشاره به تأکیدات رهبری:

مذاکره با آمریکا هیچ تحریمی را بر نمی‌دارد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور معتقد است از آنجایی‌که ارتباط با آمریکایی‌ها و پذیرش خواسته آنها، مطالبات نابجای بعدی را به دنبال دارد، جمهوری اسلامی هیچگاه وارد مذاکره با واشنگتن نخواهد شد.
مذاکره با آمریکا هیچ تحریمی را بر نمی‌دارد عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور معتقد است از آنجایی‌که ارتباط با آمریکایی‌ها و پذیرش خواسته آنها، مطالبات نابجای بعدی را به دنبال دارد، جمهوری اسلامی هیچگاه وارد مذاکره با واشنگتن نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201709104672468264.jpg مذاکره,با,آمریکا,هیچ,تحریمی,را,بر,نمی‌دارد Icana

حسین خسروی اسفزار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره ضرورت شکست جریان تحریف برای شکست تحریم، گفت: برخی افراد در داخل تصور می کنند مشکلات کشور با مذاکره و برجام برطرف شده و تحریم ها برچیده می شود اما رهبری همواره تأکید داشته اند که راه حل حذف تحریم، مذاکره نیست.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مذاکره با آمریکا امکان پذیر نیست، عنوان کرد: مذاکره با ایالات متحده به معنای تسلط کامل آنها بر کشورمان است.

وی افزود: نشستن پای میز مذاکره با آمریکایی ها یعنی عمل کردن به درخواست های متعدد و بعدی آنها؛ از این رو نباید حتی به یک خواسته آنها تن دهیم اما متأسفانه یک جریان خاص به تعبیر رهبری جریان تحریف، در داخل کشور هستند که اوضاع کشور را به گونه ای وارونه جلوه می دهند و راه حل را ارتباط با آمریکا معرفی می کنند.

حسین خسروی اسفزار

خسروی همچنین درباره نحوه تعامل با اروپایی ها اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب سال ها است درباره اروپایی ها می فرمایند به آنها نباید اعتماد شود چنانچه هنوز هم به 11 تعهد خود در قبال برجام عمل نکرده اند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان با ابراز تعجب از اعتماد دولتمردان به اروپایی ها علیرغم تجارب گذشته، خاطرنشان کرد: حتی اگر اینستکس ادعایی اروپایی ها به سرانجام می رسید باز هم به نفع کشورمان نبود چرا که آنها قصد تعیین کالاهای مورد نیاز ما را داشتند و این خلاف منافع ملی ماست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet