هدر اصلی
1399/05/16 20:11:00
سرویس سیاسی
بیگی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب:

باید برای پیشرفت کشور در مقابل زیاده‌خواهی‌های غرب ایستادگی کنیم

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: اگر بخواهیم کشور را به اوج قله‌های پیشرفت برسانیم باید در مقابل زیاده‌خواهی غرب ایستادگی کنیم و این مهم نیز با تکیه بر استعداهای داخلی به منصه ظهور خواهد رسید.
باید برای پیشرفت کشور در مقابل زیاده‌خواهی‌های غرب ایستادگی کنیم نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: اگر بخواهیم کشور را به اوج قله‌های پیشرفت برسانیم باید در مقابل زیاده‌خواهی غرب ایستادگی کنیم و این مهم نیز با تکیه بر استعداهای داخلی به منصه ظهور خواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106856695842.jpg باید,برای,پیشرفت,کشور,در,مقابل,زیاده‌خواهی‌های,غرب,ایستادگی,کنیم Icana

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بخشی از سخنان رهبر انقلاب به مناسب فرا رسیدن عید سعید قربان مبنی بر اینکه « اگر جریان تحریف حقایق ایران شکست بخورد، تحریم نیز قطعا شکست خواهد خورد» اشاره کرد و گفت: متاسفانه افرادی در داخل کشور به شکلی وانمود می‌کنند که اگر در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا تسلیم شویم از مشکلاتمان کاسته خواهد شد.

وی در ادامه افزود: اما صحبت‌های این افراد در حالی گفته می‌شود که تجربه برای ما چیز دیگری را ثابت کرده و اتفاقا به هر میزان که به غرب و آمریکا اعتماد شد به همان اندازه نیز وقیح‌تر شده‌اند؛ بنابراین چاره کار و عبور از مشکلات، تسلیم در برابر آمریکا نخواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس به فعالسازی ظرفیت‌های داخلی برای عبور از مشکلات اقتصادی اشاره و اظهار کرد: با تکیه بر توان داخلی و همچنین فعالسازی همه ظرفیت‌های موجود کشور، می‌توانیم بر تحریم های دشمن علیه کشورمان فائق آییم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در ادامه افزود: بی‌شک برای پیشرفت کشور باید در مقابل غرب و زیاده‌خواهی‌های اینها ایستادگی کنیم و این کار نیز با توجه خاص به توانمندیها و استعدادهای کشورمان محقق خواهد شد، اما متاسفانه در این سالهای اخیر دولت از این ظرفیت غافل ماند و نگاه خود را معطوف به غرب کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet