خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/12 23:50:00
سرویس استان ها
میرزایی تاکید کرد

لزوم پایبندی وزیر نیرو برای رفع بحران آب در اصفهان

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه وزارت نیرو پایبند به تعهداتش برای تامین منابع آبی استان اصفهان باشد،گفت: تمام نمایندگان اصفهان دغدغه رفع معضل بحران آب را دارند زیرا نباید انتقال آب از اصفهان موجبات کم آبی در این حوزه انتخابیه را فراهم کند.
لزوم پایبندی وزیر نیرو برای رفع بحران آب در اصفهان نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه وزارت نیرو پایبند به تعهداتش برای تامین منابع آبی استان اصفهان باشد،گفت: تمام نمایندگان اصفهان دغدغه رفع معضل بحران آب را دارند زیرا نباید انتقال آب از اصفهان موجبات کم آبی در این حوزه انتخابیه را فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106838545082.jpg لزوم,پایبندی,وزیر,نیرو,برای,رفع,بحران,آب,در,اصفهان Icana

حسین میرزایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بحران آب در اصفهان، گفت: حل بحران آب اصفهان معضلی است که تمام نمایندگان اصفهان خواستار رفع آن هستند و این درحالی است که وزارت نیرو قبل از اینکه پروژه های آب رسانی به اصفهان را عملیاتی کند، اجازه برداشت آب را از زاینده رود برای دیگر استان ها را صادر کرده است و امروز شاهد هستیم این منابع آبی به این استان ها انتقال داده می شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: راهکار اساسی برای برطرف کردن بحران آب در اصفهان این است که وزارت نیرو به مصوبات قانونی اش در زمینه آب رسانی به اصفهان جامعه عمل بپوشاند به طور مثال پروژه های آب رسانی بهشت آباد و سد سوم کوهرنگ را عملیاتی کند. 

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی از محله های اصفهان مشکل بحران آب شرب نیز وجود دارد که این امر شهروندان را با مشکلات اساسی روبه رو می کند و از همین رو دولت باید به مصوبات قانونی خود در زمینه تامین منابع آبی استان عمل کند.

میرزایی افزود: تمام نمایندگان استان اصفهان بر اجرای تعهدات قانونی دولت در زمینه تامین منابع آبی اصفهان از زاینده رود تاکید دارند زیرا زمانی که انتقال آب به دیگر استان ها عملیاتی می شود نباید استانی همچون اصفهان با معضل بی آبی روبه رو شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه وزارت نیرو پایبند به تعهداتش برای تامین منابع آبی استان اصفهان باشد، یادآورشد: تمام نمایندگان اصفهان دغدغه رفع معضل بحران آب را دارند زیرا نباید انتقال آب از اصفهان موجبات کم آبی این حوزه انتخابیه را فراهم کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet