خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/10 22:07:02
سرویس اجتماعی
در هفته آتی صورت می‌گیرد؛

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون بهداشت مجلس

کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هفته آینده میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود .
حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون بهداشت مجلس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هفته آینده میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود . https://cdn.icana.ir/d/019/201905106685762946.jpg حضور,وزیر,تعاون،,کار,و,رفاه,اجتماعی,در,کمیسیون,بهداشت,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم مرداد ماه تشکیل جلسه خواهد داد.

بر اساس این گزارش ادامه بررسی آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور و راه های مدیریت و کنترل آن و همچنین بررسی طرح جهش تولید دانش بنیان در دستور کار روز یک‌شنبه (12 مرداد ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار دارد .

همچنین آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور و راه های مدیریت و کنترل آن، آخرین وضعیت جمعیت کشور و استماع آخرین اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان ذی‌ربط در خصوص حادثه کلینیک سینا اطهر تهران جهت ارائه گزارش به صحن کمیسیون و مجلس شورای اسلامی در جلسه روز دوشنبه ( 13 مردادر ماه)  مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس در جلسه صبح روز سه شنبه (14 مرداد ماه) از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه گزارش در خصوص اقدامات انجام گرفته و برنامه‌های آتی آن وزارتخانه دعوت کرده است. همچنین اتخاذ تصمیم در خصوص گزارش نهایی تهیه شده در خصوص حادثه کلینیک سینا اطهر تهران جهت قرائت در صحن مجلس شورای اسلامی و ادامه بررسی نقشه راه و تعیین اولویت‌های کمیسیون در دستور کار جلسه بعد از ظهر این کمیسیون قرار دارد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet