هدر موبایل
1399/05/11 13:57:00
سرویس سیاسی
با اشاره به سخنان تلویزیونی مقام معظم رهبری به مناسبت عید قربان/

نوروزی: جریان تحریف با بالندگی جوانان ما متوقف می شود

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید کردند که با بالندگی جوانان جریان تحریف متوقف می شود.
نوروزی: جریان تحریف با بالندگی جوانان ما متوقف می شود عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید کردند که با بالندگی جوانان جریان تحریف متوقف می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902103345394328.jpg نوروزی:,جریان,تحریف,با,بالندگی,جوانان,ما,متوقف,می,شود Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سخنان تلویزیونی مقام معظم رهبری به مناسبت عید سعید قربان گفت: یکی از مطالب بسیار مهم مقام معظم انقلاب این بود که دلبستگی ایشان به دیدار با مردم است، که فرمودند به دلیل کرونا از این دیدار محروم شدند. مردم ایران در حرکت کمک مومنانه نشان دادند متفاوت از سایر مردم جهان در جریان مقابله با کرونا هستند و حضرت آقا تاکید کردند که حرکت کمک مومنان مصداق انقلابی گری است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان درمجلس ادامه داد: تحریمی که آمریکا علیه ایران اعمال می کند را تحریم علیه ملت است و آمریکای جنایت کار با ملت ایران وارد جنگ شده است تا مردم ایران را به ستوه دربیاروند، مانع پیشرفت کشور شود و در بلند مدت می خواهند کشور را به ورشکستگی بکشانند.

این نماینده مجلس بیان کرد: آمریکا به دنبال است که رابطه ایران با نیروهای مقاومت قطع کند که حضرت آقا می فرمایند "شتر در خواب بیند پنبه دانه"، طبیعتا ملت در این جنگ پخته تر می شوند، نقاط کور خود را شناسایی می کنیم از قدرت مردم از راه اندازی چرخه انقلاب استفاده می کنیم و نیروهای مقاومت به ایران توجه بیشتری خواهد کرد و به ما کمک می کنند.

وی اظهار داشت: جریان تحریفی که امروز شکل گرفته و افرادی وجود دارند واقعیت ها را وارونه می کند، درست است که تحریم وجود دارد و به کشور فشار می آورد اما این تحریف ها و تغییر واقعیت ها است که حل مشکلات را به تعجیل انداخته و به فرمایش حضرت آقا می توانیم با شکست تحریف ها از پس تحریم ها برآییم.

نوروزی در ادامه داد: ما در مقابل آمریکا و اروپا نباید کوتاه بیایم، چرا که این دشمن است، هدف از تحریف واقعیت های کشور، ضربه زدن به روحیه مردم و آدرس غلط دادن برای عقب نشینی است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: مردم آدرس درست را در اختیار دارند و با راهنمایی مقام معظم رهبری در برابر توطئه دشمن ایستادگی می کنند، در هر حال آقا می فرمایند اگر بتوانیم تحریف را شکست دهیم، در واقع تحریم شکست می خورد، ایشان نگران تکرار تحریف ها توسط برخی افراد و رسانه های داخلی هستند و تاکید می کنند هدف دشمن نا امید کردن جوانان است این در حالی است که جریان تحریف با بالندگی جوانان ما متوقف می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet