هدر موبایل
1399/05/11 10:16:00
سرویس فرهنگی
فردا در کمیسیون آموزش صورت می‌گیرد

بررسی موضوع برگزاری کنکور سراسری با حضور وزرای علوم و بهداشت

اعضای کمیسیون آموزش مجلس روز یکشنبه موضوع برگزاری کنکور سراسری و پیامدهای آن با توجه به شیوع ویروس کرونا با حضور وزرای علوم و بهداشت را در دستور کار خود دارند.
بررسی موضوع برگزاری کنکور سراسری با حضور وزرای علوم و بهداشت اعضای کمیسیون آموزش مجلس روز یکشنبه موضوع برگزاری کنکور سراسری و پیامدهای آن با توجه به شیوع ویروس کرونا با حضور وزرای علوم و بهداشت را در دستور کار خود دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg بررسی,موضوع,برگزاری,کنکور,سراسری,با,حضور,وزرای,علوم,و,بهداشت Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، این هفته در روز یکشنبه 12 مردادماه و در روز سه شنبه 14 تیرماه در جلسه تخصصی خواهند داشت.

بررسی موضوع برگزاری کنکور سراسری و پیامدهای آن با توجه به شیوع ویروس کرونا با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دستور کار روز یکشنبه کمیسیون آموزش مجلس است.

همچنین در نشست نوبت صبح روز سه شنبه، ارائه گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص اولویت‌ها و مسائل مهم مرتبط با کمیسیون در برنامه کمیسیون آموزش قرار دارد.

در نشست بعد از ظهر کمیسیون، دکتر اختیاری رئیس کمیته پژوهش و فناوری در خصوص نظام ملی نوآوری به کمیسیون گزارشی ارائه خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet