هدر موبایل
1399/05/11 10:15:22
سرویس سیاسی
هفته جاری انجام می‌شود

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها میزبان وزیر اطلاعات / بررسی برنامه‌های وزارتخانه در دستورکار نمایندگان

اعضای امور داخلی کشور و شوراها در جلسات هفته جاری میزبان وزیر اطلاعات خواهند بود و به اقدامات و برنامه های این وزارتخانه می پردازند.
کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها میزبان وزیر اطلاعات / بررسی برنامه‌های وزارتخانه در دستورکار نمایندگان اعضای امور داخلی کشور و شوراها در جلسات هفته جاری میزبان وزیر اطلاعات خواهند بود و به اقدامات و برنامه های این وزارتخانه می پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103346458443.jpg کمیسیون,امور,داخلی,کشور,و,شوراها,میزبان,وزیر,اطلاعات,/,بررسی,برنامه‌های,وزارتخانه,در,دستورکار,نمایندگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در روزهای یکشنبه تا سه شنبه (12 تا 14 مرداد ماه) اعلام شد.

- دعوت از وزیر اطلاعات و معاونین ایشان درخصوص ارائه گزارش اقدامات و برنامه ها در دستورکار روز یکشنبه اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها قرار دارد.

- همچنین جلسه هیات رییسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در روز سه شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

- در این بین تعیین و معرفی نمایندگان داوطلب عضویت در هیت مرکزی انتخابات شوارهای اسلامی شهر و روستا، تعیین اعضای کمیته های کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها و همچنین تصویب آیین نامه داخلی کمیسیون نیز در دستورکار روز سه شنبه اعضای کمیسیون قرار دارد.

- کارگروه اصلاح قانون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری نیز در روز سه شنبه با حضور اعضا به بررسی قانون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری می پردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet