هدر موبایل
1399/05/11 23:50:00
سرویس فرهنگی
عنابستانی:

رادیو ملی زیارت به عنوان رسانه‌ای تاثیرگذار باید تقویت شود

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در دیدار با مدیر رادیو ملی زیارت با بیان اینکه رادیوی زیارت امروز به یک رسانه تاثیرگذار در استان تبدیل شده است بر ضرورت تقویت آن تاکید کرد.
رادیو ملی زیارت به عنوان رسانه‌ای تاثیرگذار باید تقویت شود نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در دیدار با مدیر رادیو ملی زیارت با بیان اینکه رادیوی زیارت امروز به یک رسانه تاثیرگذار در استان تبدیل شده است بر ضرورت تقویت آن تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101562533486.jpg رادیو,ملی,زیارت,به,عنوان,رسانه‌ای,تاثیرگذار,باید,تقویت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با هادی افشار صفوی، مدیر رادیو ملی زیارت و معاونان او دیدار و گفت و گو کرد.

عنابستانی در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های فنی و تولیدی تنها رسانه ملی در استان خراسان رضوی، گفت: رادیوی زیارت امروز به یک رسانه تاثیرگذار در استان تبدیل شده است و باید تقویت شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: استان خراسان رضوی دارای سابقه تاریخی و فرهنگی بی شماری است که می‌توان از آنها کمال استفاده را کرد.

در پایان این دیدار روش‌ها و راهکارهای افزایش ظرفیت‌های رادیو زیارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet