ایام محرم 1398
1399/05/13 13:53:00
سرویس سیاسی
رضازاده در واکنش به تحریم‌ فلزات نظامی ازسوی آمریکا مطرح کرد

نمایش تقویت بنیه دفاعی ایران، خاری در چشم واشنگتن

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است علیرغم تحریم‌های جدید در حوزه فلزات مرتبط با ساخت موشک و ادوات نظامی، جمهوری اسلامی به عقب بازنگشته و باز هم در حوزه دفاعی پیشرفت می‌کند.
نمایش تقویت بنیه دفاعی ایران، خاری در چشم واشنگتن عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است علیرغم تحریم‌های جدید در حوزه فلزات مرتبط با ساخت موشک و ادوات نظامی، جمهوری اسلامی به عقب بازنگشته و باز هم در حوزه دفاعی پیشرفت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/123241.jpg نمایش,تقویت,بنیه,دفاعی,ایران،,خاری,در,چشم,واشنگتن Icana

یعقوب رضازاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تحریم‌های جدیدی که شورای امنیت ملی آمریکا در پی آزمایش موشک بالستیک از اعماق زمین توسط ایران صورت داد، گفت: آمریکایی ها به دنبال مذاکره با جمهوری اسلامی در ازای شروطی هستند که از مهم ترین آنها عدم فعالیت های نظامی، هسته ای و برخی اقدامات دیگر است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تأکید کرد: جمهوری اسلامی هیچگاه بر سر فعالیت های نظامی و دفاعی خود، نیز کاهش فعالیت‌های هسته ای و همچنین تغییر مواضع خود در جبهه مقاومت سر میز مذاکره با هیچ کشوری نمی نشیند.

وی افزود: جمهوری اسلامی همواره حامی مظلومان به خصوص ملت های مسلمان است و هیچگاه بعد از گذشت 42 سال از پیروزی انقلاب و پرداخت هزینه های بسیار، به عقب باز نمی گردد.

یعقوب رضازاده

رضازاده ادامه داد: آمریکایی ها بعد از انقلاب، اقدامات ایذایی بسیاری علیه جمهوری اسلامی داشتند و از انواع تحریم های اقتصادی، ترورها و فشارها علیه ملت ایران مضایقه نکردند اما باز هم نتوانستند باعث سر خم کردن نظام جمهوری اسلامی شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به آزمایش موفقیت آمیز پرتاب موشک بالستیک از اعماق زمین که برای نخستین بار در عرصه بین الملل صورت گرفت، گفت: تقویت حوزه دفاعی باعث ایجاد نوعی بازدارندگی در منطقه شده و دشمنان ما اکنون می دانند که نمی توانند دست به هیچگونه اقدام نظامی، حتی در حد تهدید علیه ایران بزنند.

وی افزود: شورای امنیت ملی آمریکا به دلیل خشم خود از آزمایش موشکی اخیر ایران، تحریم های جدیدی را در حوزه فلزات مرتبط با ساخت موشک و ادوات نظامی وضع کرده که به خاطر هراس آنها از تقویت بنیه نظامی جمهوری اسلامی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه های نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی هیچگاه در برابر فشارها کوتاه نمی آید و با هر تحریم جدید یک گام در حوزه مورد تحریم واقع شده، پیشرفت خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet