خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/11 12:47:13
سرویس حوزه ریاست
نگاهداری:

مجلس یازدهم عملکرد خود را ارزیابی می کند / برگزاری نخستین جشنواره شهید مدرس

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نخستین جشنواره شهید مدرس با هدف ارزیابی و ارتقا عملکرد مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات کشور و مردم خبر داد.
مجلس یازدهم عملکرد خود را ارزیابی می کند / برگزاری نخستین جشنواره شهید مدرس مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نخستین جشنواره شهید مدرس با هدف ارزیابی و ارتقا عملکرد مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات کشور و مردم خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101796865558.jpg مجلس,یازدهم,عملکرد,خود,را,ارزیابی,می,کند,/,برگزاری,نخستین,جشنواره,شهید,مدرس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بابک نگاهداری در تشریح اهداف و دستاوردهای نخستین جشنواره شهید مدرس گفت: طراحی نخستین جشنواره شهید مدرس به منظور ارزیابی و ارتقا عملکرد مجلس از طریق ایجاد سازوکاری تخصصی، با بهره گیری از نظرات کارشناسان و عموم مردم در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این جشنواره به دنبال ارزیابی عملکرد بخش‌های مختلف قوه مقننه از طریق تعیین شاخص‌های تخصصی و کارشناسی است افزود: معرفی نمایندگان، کمیسیون‌ها، مدیران و کارمندان برتر مجلس شورای اسلامی به ارتقا انگیزه و بهره‌وری بخش‌های مختلف مجلس منجر شده و فرهنگ خدمت‌رسانی به مردم را تقویت خواهد کرد.

نگاهداری با اشاره به اینکه حل مشکلات امروز کشور در سایه فعالیت جهادی میسر خواهد شد، معرفی و تشویق نمایندگان، مدیران و کارمندان دلسوز، جهادی و تلاشگر مجلس شورای اسلامی را از اهداف این جشنواره برشمرد.

وی با اشاره به رویکرد مردمی‌سازی مجلس یازدهم، بهره گیری از نظرات عموم مردم در سنجش و ارزیابی عملکرد نمایندگان و دیگر بخش‌ های مجلس را از مهم‌ترین محورهای جشنواره دانست و تاکیدکرد: در جشنواره شهید مدرس بخش ویژه مشارکت‌های مردمی، در راستای تقویت مشارکت مردم در امور مرتبط به نقش‌ها و ماموریت‌های مجلس، بهترین پیشنهادات و طرح‌های مردمی ارسالی در زمینه حل مسائل کشور و مردم را معرفی و از آنها قدردانی می کند.

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، هوشمند‌سازی، شفاف‌سازی و کار آمدسازی را از دیگر رویکردهای مهم جشنواره در تعیین شاخص‌های ارزیابی عملکرد مجلس دانست.

گفتنی است؛ جشنواره شهید مدرس هر ساله در سالگرد شهادت شهید آیت الله مدرس برگزار می‌ شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet