هدر موبایل
1399/05/12 09:23:31
سرویس استان ها
با پیگیری نماینده مردم قزوین صورت گرفت

تحقق مطالبه 25 ساله مردم با افزایش محورهای مواصلاتی اتصال استان قزوین به استان گیلان

با پیگیری نماینده مردم قزوین در مجلس محور ارتباطی کردانده به زکابر افتتاح و روستاهای استان قزوین به استان گیلان متصل شد.
تحقق مطالبه 25 ساله مردم با افزایش محورهای مواصلاتی اتصال استان قزوین به استان گیلان با پیگیری نماینده مردم قزوین در مجلس محور ارتباطی کردانده به زکابر افتتاح و روستاهای استان قزوین به استان گیلان متصل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106642915768.jpg تحقق,مطالبه,25,ساله,مردم,با,افزایش,محورهای,مواصلاتی,اتصال,استان,قزوین,به,استان,گیلان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ صبح شنبه، 11 مرداد ماه ) محور ارتباطی کردانده در بخش کوهین استان قزوین به زکابر استان گیلان با حضور فاطمه محمدبیگی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز افتتاح و این مطالبه و آرزوی 25 ساله مردم محقق شد.

در آیین افتتاح این پروژه آقای شفیعی فرماندار محترم شهرستان قزوین، سرهنگ صادق پور مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر ( عج) استان قزوین و اهالی محترم روستاهای اطراف حضور داشتند.

این پروژه با اعتباری بالغ بر 3 میلیار ریال و حجم خاک برداری 200 هزار متر مکعب و طول 11کیلومتر با پیگیری فاطمه محمدبیگی و به همت بسیج سازندگی سپاه استان قزوین بازگشایی شده که با افتتاح این پروژه تعدادی از روستاهای بخش کوهین استان قزوین به استان گیلان  مرتبط شده، فاصله 70 کیلومتری مسیر تردد مردم به دو استان کاهش یافته و دسترسی 5 روستا در محدوده بخش کوهین به یکدیگر هموار شده و از سویی موجب مهاجرت معکوس به روستا و رونق منطقه می‌شود؛ ضرورت است برای فازهای تکمیلی این پروژه اعتبارات لازم اختصاص یابد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet