هدر موبایل
1399/05/12 09:03:24
سرویس اقتصادی
در جلسه این هفته کمیسیون برنامه و بودجه

طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر با حضور دژپسند بررسی می‌شود

طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر و بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت اقتصادی و نحوه مدیریت نقدینگی کشور با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه این هفته کمیسیون برنامه و بودجه بررسی می‌شود.
طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر با حضور دژپسند بررسی می‌شود طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر و بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت اقتصادی و نحوه مدیریت نقدینگی کشور با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه این هفته کمیسیون برنامه و بودجه بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg طرح,یک,فوریتی,تامین,کالاهای,اساسی,اقشار,آسیب,پذیر,با,حضور,دژپسند,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستور کار نشست‌ کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای (یکشنبه ۱۲ مردادماه) و (سه شنبه ۱۴ مردادماه) اعلام شد.

براین اساس، اعضای کمیسیون در روز سه‌شنبه به بحث و تبادل نظر پیرامون اولویت‌های کاری کمیسیون در سال جاری، رسیدگی به طرح تنظیم بخشی از مقررات مالی-اداری آموزش و پرورش اعاده شده از شورای نگهبان، رسیدگی به طرح استفساریه تبصره ۱ بند ذ  قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، رسیدگی به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی اقشار آسیب پذیر و بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت اقتصادی و نحوه مدیریت نقدینگی کشور با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونین وی خواهند پرداخت.

همچنین کمیته اصلاح ساختار بودجه در روز یکشنبه به جمع‌بندی جلسات مربوط به احکام اصلاح ساختار بودجه و کمیته اقتصادی هم در روز سه‌شنبه به بحث و تبادل نظر درخصوص اولویت‌های کاری کمیته خواهند پرداخت.

کمیته امور اجتماعی و فرهنگی نیز در روز سه‌شنبه به بحث و تبادل نظر درخصوص اولویتهای کاری این کمیته و کمیته برنامه ریزی آمایش و آمار هم روز یکشنبه موضوع آسیب‌شناسی و اصلاح نظام آماری کشور را بررسی می‌کند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet