ایام محرم 1398
1399/05/13 11:55:00
سرویس استان ها
رحیمی جهان آبادی:

عملیات آبرسانی در روستاهای حوزه تربت جام، تایباد و باخرز در سال 99 تکمیل می شود

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس از تکمیل عملیات آبرسانی روستاهای حوزه انتخابیه خود در سال ۹۹ خبر داد.
عملیات آبرسانی در روستاهای حوزه تربت جام، تایباد و باخرز در سال 99 تکمیل می شود نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس از تکمیل عملیات آبرسانی روستاهای حوزه انتخابیه خود در سال 99 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102736770184.jpg عملیات,آبرسانی,در,روستاهای,حوزه,تربت,جام،,تایباد,و,باخرز,در,سال,99,تکمیل,می,شود Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مشکلات کمبود آب در حوزه انتخابیه خود گفت: از ابتدای مجلس دهم47 روستای فاقد آب در حوزه های تربت جام، تایباد وباخرز وجود داشت که آب با تانکربرای استفاده مردم حمل می شد. اعتباراتی که دولت برای حل مشکل آب تخصیص داد باعث که 24 روستا آبرسانی شود که به ازای هر سال 6 روستا عملیات آبرسانی صورت گرفت که اقدام قابل توجهی بود.

وی ادامه داد: اولویت در عملیات آبرسانی جمعیت روستا بوده و تلاش شده که روستاهایی که از جمعیت بیشتری برخوردار می باشند در اولویت قرار گیرند همچنین شبکه های آبرسانی در این روستا ها تقویت و اصلاح شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: در حال حاضر 23 روستای فاقد آب در حوزه تربت جام،تایباد و باخرز وجوددارد که در سال گذشته در کمیسیون تلفیق بنا شد که 12 میلیارد اعتبار جهت حل مشکل آب به این مناطق پرداخت شود که  بنا شد 8 میلیارد از آن در جهت آبرسانی در حوزه آبفا در 23 روستای مد نظر در سال گذشته هزینه شود اما متاسفانه به دلیل کمبود اعتبار که دولت با آن مواجه بود، کمتر از 20 درصد مبلغ درنظر گرفته شده، پرداخت شد که عملا نتوانست راه حلی برای حل مشکل آب شود.

نماینده مردم تربت جام، تیباد و باخرز در مجلس خاطرنشان کرد: با پیگیری های صورت گفته بنا شد در سال 99 با پرداخت اعتبارات لازم روستاهای جامانده در سریع ترین زمان ممکن مشکل آبرسانی آن مرتفع شود تا مردم این مناطق با توجه به فصل گرما از داشتن نعمت آب لوله کشی وتصفیه شده برخوردار باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet