هدر موبایل
1399/05/12 13:04:31
سرویس حوزه ریاست

همکاری مجلس با صنعت بیمه با رویکرد توسعه مردمی و اجتماعی

رئیس حوزه  ریاست مجلس شورای اسلامی از نشست تخصصی رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی ایران خبر داد.
همکاری مجلس با صنعت بیمه با رویکرد توسعه مردمی و اجتماعی رئیس حوزه  ریاست مجلس شورای اسلامی از نشست تخصصی رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی ایران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106633031516.jpg همکاری,مجلس,با,صنعت,بیمه,با,رویکرد,توسعه,مردمی,و,اجتماعی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر بابک نگاهداری، با اشاره به  نشست تخصصی رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی ایران تصریح کرد: در این نشست وضعیت صنعت بیمه در بخش های مختلف مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص نحوه همکاری مجلس با صنعت بیمه در حوزه هایی نظیر صندوق بازنشستگی،بیمه تکمیلی، بیمه زندگی و نظایر آن بحث و تبادل نظر شد.

وی با اشاره به رویکرد‌های چهارگانه تحولی در مجلس یازدهم و تأکید رئیس مجلس بر این رویکردها، افزود:  دکتر قالیباف معتقدند که بیمه می‌تواند یک صنعت اجتماعی و مردمی باشد. ایشان ضمن تاکید بر لزوم عدم تحمیل بار مالی جدید به دولت، استفاده بهینه و به جا از ردیف بودجه‌های دولتی مرتبط با جبران خسارت‌های مختلف و سوق دادن این بودجه‌ها به سمت بیمه‌ها را مسیر درست و بهینه برای هزینه‌کرد این بودجه‌ها برشمردند.

رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رئیس مجلس در پایان ضمن اشاره به ظرفیت بیمه‌ها برای حل مشکلات مردم و کشور در دوران تحریم، بر آمادگی مجلس برای ایجاد زمینه قانونی برای رشد صنعت بیمه و به تبع آن بهره‌مندی بیشتر مردم تأکید کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet