ایام محرم 1398
1399/05/13 20:43:00
سرویس استان ها
حدادی عنوان کرد

لزوم حل مشکلات شهر جدید هشتگرد در سریع ترین زمان ممکن

نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس بر لزوم حل مشکلات شهر جدید هشتگرد در سریع ترین زمان ممکن تاکید کرد.
لزوم حل مشکلات شهر جدید هشتگرد در سریع ترین زمان ممکن نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس بر لزوم حل مشکلات شهر جدید هشتگرد در سریع ترین زمان ممکن تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102166568495.jpg لزوم,حل,مشکلات,شهر,جدید,هشتگرد,در,سریع,ترین,زمان,ممکن Icana

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات شهر جدید هشتگرد گفت: متاسفانه حوزه بهداشت در شهر جدید هشتگرد نیازمند رسیدگی جدی دولت است؛ چراکه با توجه به جمعیت 85 هزار نفری این شهر، مراکز بهداشتی به اندازه کافی وجود ندارد و بیمارستانی نیمه کاره رها شده در این شهر وجود دارد که لازم است در اسرع وقت تعیین تکلیف شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در خصوص وضعیت مترو در شهر جدید هشتگرد، با توجه به اینکه رییس جمهور خط مترو هشتگرد به کرج را افتتاح کرد، اما در حال حاضر از نیمه کاره بودن این طرح صحبت می شود و مقامات مسئول  از نیاز 500 میلیونی برای پایان بخشیدن نواقص موجود صحبت می کنند.

وی افزود: اگر طرحی به مرحله افتتاح می رسد، چرا صحبت از نیاز اعتبار برای رفع نواقص موجود به میان می آید و سطح خدمات رسانی  به مردم ناقص می شود. این شرایط شایسته مردم شهر هشتگرد نیست که با سختی فراوان با مشکلات این شهر زندگی کرده و در حال حاضر منتظر اقدامات سازنده دولت میباشند .

نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهرهای جدید در نقاط مختلف کشور دارای مشکلات فراوانی در زمینه بهداشتی، رفاهی و آموزشی می باشند که نیاز است دولت برای رفع مشکلات موجود، اعتبارات لازم را تخصیص داده تا طرح های نیمه کاره و بر زمین مانده در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet