هدر موبایل
1399/05/12 12:35:34
سرویس صحن
آقاجری در تذکر شفاهی:

کشاورزان خوزستانی آب کافی برای کشت تابستانه ندارند

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه انتخابیه من کشاورزان از کشت برنج محروم شده اند و برای کشت تابستانه نیز با کم آبی مواجه هستند.
کشاورزان خوزستانی آب کافی برای کشت تابستانه ندارند نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه انتخابیه من کشاورزان از کشت برنج محروم شده اند و برای کشت تابستانه نیز با کم آبی مواجه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/44892.jpg کشاورزان,خوزستانی,آب,کافی,برای,کشت,تابستانه,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب آقاجری در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: تذکر من به رئیس جمهور درخصوص گرانی افسارگسیخته ای است که کمر مردم را شکسته و کسی پاسخگو نیست و از سوی دیگر ارزش پول ملی در مقایسه با سایر ارزها هر روز کاهش می یابد. از دولت تقاضای رسیدگی در این زمینه را داریم.

نماینده مردم بندرماهشهر و هندیجان و امیدیه و بندرامام خمینی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید هر روز برای مردم مشکلات جدیدی به وجود آید، مردم با مشکلات اساسی دست و پنجه نرم می کنند، ادامه داد: در حوزه انتخابیه من در گرمای طاقت فرسا و شرایط کرونایی، مردم قطعی آب شرب را شاهد هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه در حوزه انتخابیه من کشاورزان از کشت برنج محروم شده اند و برای کشت تابستانه نیز آب کافی وجود ندارد ، عنوان کرد: در حال حاضر انتقال آب به استان های مجاور با سیاست غیرعقلانی صورت می گیرد، اما کشاورزان خوزستانی با کم آبی مواجه هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet