خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/12 12:34:04
سرویس صحن
رفیعی در تذکر شفاهی

مجلس به موضوع تعرض به محیط زیست ورود کند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی خواستار ورود مجلس به موضوع تعرض به محیط زیست و دست درازی به منابع طبیعی شد.
مجلس به موضوع تعرض به محیط زیست ورود کند عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی خواستار ورود مجلس به موضوع تعرض به محیط زیست و دست درازی به منابع طبیعی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100892668930.jpg مجلس,به,موضوع,تعرض,به,محیط,زیست,ورود,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، سمیه رفیعی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی، گفت: بر کسی پوشیده نیست در شرایط کنونی وضعیت معیشتی مردم بسیار خراب بوده و جامعه با حجم عظیمی از دغدغه های معیشتی روبه رو هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: حال و روز محیط زیست خوب نبوده و انواع تعارضات به منابع طبیعی انجام می گیرد.

وی اظهار کرد: از آن جایی که صیانت از قانون اساسی برعهده تمام نمایندگان بوده و اصول 45 و 50 قانون اساسی بر حفاظت از محیط زیست تاکید می کند از همکاران و هیات رئیسه می خواهم صیانت و حفاظت از قانون اساسی در حوزه محیط زیست و جلوگیری از تعارض به منابع طبیعی را در اولویت خود قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: این روزها علیرغم نامناسب بودن وضعیت معیشتی مردم اخباری درباره واگذاری کوه دماوند و جنگل های شمال کشور که از مناطق ارزشمندی هستند منتشر می شود که موجب ناراحتی مردم می شود.

رفیعی خواستار ورود مجلس به موضوع تعرض به محیط زیست و دست درازی به منابع طبیعی شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet