هدر موبایل
1399/05/12 12:57:59
سرویس صحن
شریعتی نیاسر در تذکر شفاهی:

رئیس جمهور و وزرا هر چه سریعتر گزارش عملکرد سالانه به قوه مقننه ارائه دهند

نماینده مردم تهران در مجلس خواستار ارائه گزارش عملکرد سالانه از سوی رئیس جمهور و وزرا به قوه مقننه شد.
رئیس جمهور و وزرا هر چه سریعتر گزارش عملکرد سالانه به قوه مقننه ارائه دهند نماینده مردم تهران در مجلس خواستار ارائه گزارش عملکرد سالانه از سوی رئیس جمهور و وزرا به قوه مقننه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106114153330.jpg رئیس,جمهور,و,وزرا,هر,چه,سریعتر,گزارش,عملکرد,سالانه,به,قوه,مقننه,ارائه,دهند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مالک شریعتی نیاسر در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: طبق ماده 235 آیین‌نامه داخلی مجلس رئیس جمهور و هر یک از وزرا موظف هستند در مرداد ماه هر سال بر اساس برنامه‌های ارائه شده در زمان تشکیل دولت و اخذ رأی وزرا، اسناد، قوانین بالادستی و شاخص‌های عملکردی متناسب با حوزه وظایف خود که هیأت رئیسه مجلس تعیین می‌کند، گزارش عملکرد سال گذشته و برنامه سال آینده خود را به صورت کمی و مقایسه‌ای به مجلس تقدیم کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ماده فوق تأکید دارد دولتمردان موظف به ارائه گزارش عملکرد هستند از این رو منتظر دریافت گزارش رئیس جمهور و وزرا هستیم.

وی افزود: بر اساس گزارش‌ها می‌توانیم سهم جریان تحریم در مشکلات اقتصادی کشور و معیشت مردم در برابر سهم تحریم را قضاوت کنیم.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخشی از مشکلات ناشی از ندانستن است که به دلیل استفاده از عدم بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان است.

شریعتی نیاسر خاطر نشان کرد: آنجا که می‌دانند مشکل از نتوانستن است که با دولت پیر و ناکارآمد مواجه هستیم؛ متأسفانه بخشی که می‌توانند، ناشی از نخواستن است که عناصر نفوذی در عرصه تصمیم‌سازی هستند و آنجا که می‌خواهند و دنبال می‌کنند نیز باید سهم دشمن خارجی در تحریم را دنبال کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet