خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/12 13:09:22
سرویس فرهنگی
عضو هیأت رئیسه مجلس:

تصمیم‌گیری درباره کنکور سراسری و ارشد منوط به ارزیابی مستندات کنکور دکتری است

عضو هیأت رئیسه و کمیسیون آموزش مجلس درباره نشست عصر امروز کمیسیون آموزش، توضیح داد: در نشست امروز مستندات کنکور دکتری مورد بررسی قرار می‌گیرد و بر همین مبنا درباره زمان برگزاری کنکور سراسری و ارشد تصمیم‌گیری خواهد شد.
تصمیم‌گیری درباره کنکور سراسری و ارشد منوط به ارزیابی مستندات کنکور دکتری است عضو هیأت رئیسه و کمیسیون آموزش مجلس درباره نشست عصر امروز کمیسیون آموزش، توضیح داد: در نشست امروز مستندات کنکور دکتری مورد بررسی قرار می‌گیرد و بر همین مبنا درباره زمان برگزاری کنکور سراسری و ارشد تصمیم‌گیری خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102952567004.jpg تصمیم‌گیری,درباره,کنکور,سراسری,و,ارشد,منوط,به,ارزیابی,مستندات,کنکور,دکتری,است Icana

روح الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت درباره اینکه آیا امروز مجلس درباره برگزاری کنکور تصمیم‌گیری خواهد کرد یا خیر، گفت: مجلس تا زمانی که مصوبه‌ای نداشته باشد، دولت ملزم به اجرا نیست لذا مذاکرات و مشورت‌های مجلس حکم قانونی به شمار نمی‌آید.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: البته با توجه به اینکه مجلس از جایگاه مناسبی در تصمیم‌سازی در کشور قرار دارد، ممکن است در نشست امروز کمیسیون آموزش که با حضور وزیر بهداشت، وزیر علوم و مسئولان تصمیم ساز ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود، دستگاه‌های اجرایی نظر مجلس را به عنوان مشورت بپذیرند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز ستاد ملی کرونا را بالاترین مرجع تصمیم‌گیری در حوزه تصمیمات مربوط به بیماری کرونا می‌دانند و مجلس نیز از این نگاه رهبری تبعیت می‌کند و ستاد ملی را بالاترین مرجع می‌داند.

متفکر آزاد یادآور شد: در نشست عصر امروز کمیسیون آموزش، اسناد و مدارک مربوط به کنکور دکتری مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و بر همین مبنا تصمیم‌گیری خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: تا زمانی که رسماً تصمیمی در زمینه کنکور اتخاذ نشده، نباید داوطلبان را از برگزاری دلسرد کرد ولی شخصاً معتقدم می‌توان پس از پیک کرونا و در دوره‌ای که هوا خنک تر است و نیازی به استفاده از کولر نیست، کنکور را برگزار کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet