خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/12 14:46:53
سرویس صحن
یوسفی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور:

خصوصی سازی تبدیل به اختصاصی سازی شده است

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا با ملت صحبت نمی کنید و دلیل گرانی های ارز، مسکن و ارزاق اساسی را توضیح نمی دهید؛ مردم امین ما هستند و بی برنامگی در تیم اقتصادی شما مشهود است.
خصوصی سازی تبدیل به اختصاصی سازی شده است نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا با ملت صحبت نمی کنید و دلیل گرانی های ارز، مسکن و ارزاق اساسی را توضیح نمی دهید؛ مردم امین ما هستند و بی برنامگی در تیم اقتصادی شما مشهود است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103187331020.jpg خصوصی,سازی,تبدیل,به,اختصاصی,سازی,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، مجتبی یوسفی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 12 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر به رئیس جمهور، گفت: وضعیت بازار خوب نیست و کمر مردم زیر بار گرانی های کمرشکن خم شده؛ براساس فرمایش رهبر فرزانه انقلاب علاج قطعی تحریم با تکیه بر توان داخلی امکان پذیر است نه امید به اروپا و آمریکا طی 8 سال گذشته.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه چرا وزیر صمت را معرفی نمی کنید، افزود: چرا با ملت صحبت نمی کنید و دلیل گرانی های ارز، مسکن و ارزاق اساسی مردم را بیان نمی کنید. مردم امین ما هستند و بی برنامگی در تیم اقتصادی شما مشهود است.

وی ادامه داد: این بی برنامگی به طور خاص در صنعت فولاد و تامین مواد اولیه شرکت های فولادی و به طور خاص فولاد خوزستان که مواد اولیه شرکت های فولادی را تامین نمی کنند و همچنین در مورد شرکت های تولید لوازم خانگی این بی برنامگی وجود دارد؛ وقتی ما نیاز داخل را تامین نمی کنیم صادرات سیمان، میلگرد و فولاد چه توجیحی دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به روحانی یادآور شد: سیاست های غلط شما در وزارت نیرو طی 8 سال گذشته باعث شد که برق که نیاز حیاتی مردم استان خوزستان با دمای بالای 55 درجه است به دلیل اینکه طی 8 سال گذشته هیچ نیروگاهی در خوزستان و حوزه انتخابیه اهواز احداث نشده به طور مکرر قطع شود و و با افزایش بی رویه آن مواجه شویم.

یوسفی یادآور شد: چه کسی مسئول نظارت بر قیمت اقلام سرمایشی کشور است؛ جناب رئیس جمهور خصوصی سازی تبدیل به اختصاصی سازی شده و تجربه تلخ نیشکر هفت تپه، هپکو و شرکت های واگذار شده را در مورد ملی حفاری انجام ندهید.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی از وزارت اطلاعات، سپاه و اطلاعات سپاه که باعث اقتدار و عزت مردم شدند تشکر کرد و گفت: قدرشناس زحمات آن ها هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet