هدر موبایل
1399/05/12 18:41:51
سرویس اجتماعی
شیخی در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان:

تصمیم نهایی برای برگزاری کنکور منوط به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از موافقت مشروط کمیسیون متبوع خود با برگزاری آزمون‌ها در صورت رعایت  کلیه پروتکل‌های اعلام شده توسط وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا خبر داد.
تصمیم نهایی برای برگزاری کنکور منوط به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از موافقت مشروط کمیسیون متبوع خود با برگزاری آزمون‌ها در صورت رعایت  کلیه پروتکل‌های اعلام شده توسط وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106685762946.jpg تصمیم,نهایی,برای,برگزاری,کنکور,منوط,به,رعایت,تمامی,پروتکل‌های,بهداشتی,است Icana

زهرا شیخی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار امروز ( یک‌شنبه 12 مرداد ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از حضور علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت، محمدمهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس و حسین قناعتی رئیس اتاق فکر کرونای تهران در جلسه امروز کمیسیون خبرداد و گفت: بررسی موضوع برگزاری کنکور سراسری، ارشد و دستیاری و پیامدهای آن با توجه به شیوع ویروس کرونا موضوعی است که در این نشست مورد بحث اعضای کمیسیون و مدعوین قرار گرفت.

تصمیم نهایی در خصوص برگزاری کنکور در ستاد ملی مبارزه با کرونا گرفته خواهد شد

نماینده مردم اصفهان در مجلس، با تاکید بر اینکه تصمیم نهایی در خصوص برگزاری کنکور در ستاد ملی مبارزه با کرونا گرفته خواهد شد، عنوان کرد: نظر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس پس بررسی پیامدهای برگزاری کنکور با توجه به شیوع کرونا، موافقت مشروط با برگزاری آزمون‌ها در صورت رعایت  کلیه پروتکل‌های اعلام شده توسط وزارت بهداشت و درمان به ستاد ملی کرونا است.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم، تاکید کرد: موافقت کمیسیون بهداشت منوط به رعایت تمامی پروتکل‌های صادره از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در برگزاری آزمون‌ها است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet