هدر موبایل
1399/05/12 20:27:43
سرویس سیاسی
پژمانفر:

کمیسیون اصل ۹۰ به مداخلات غیرقانونی در کنکور رسیدگی می کند

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم گفت: کمیسیون اصل ۹۰ به مداخلات غیرقانونی جریان های پشت پرده در برگزاری یا عدم برگزاری کنکور رسیدگی می کند.
کمیسیون اصل ۹۰ به مداخلات غیرقانونی در کنکور رسیدگی می کند رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم گفت: کمیسیون اصل ۹۰ به مداخلات غیرقانونی جریان های پشت پرده در برگزاری یا عدم برگزاری کنکور رسیدگی می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610103598852358.jpg کمیسیون,اصل,۹۰,به,مداخلات,غیرقانونی,در,کنکور,رسیدگی,می,کند Icana

 نصر الله پژمان فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص اعتراض داوطلبان در خصوص  برگزاری کنکور گفت: کمیسیون اصل 90  به شکایات داوطلبان کنکور در این زمینه رسیدگی می کند.

وی  ادامه داد: در ارتباط با موضوع کنکور مسائل مختلفی مطرح است از جمله جریان های پشت صحنه برای برگزاری یا عدم برگزاری کنکور مداخلاتی می کنند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس یازدهم بیان کرد: این مداخلات غیرقانونی است  حتما باید با آن برخورد شود و  یکی از مسائلی است که در کمیسیون به آن رسیدگی می کنیم.

وی در خصوص نظر کمیسیون اصل ۹۰ درباره برگزاری آزمون های سراسری و ارشد گفت: پروتکل های بهداشتی  اگر اجرا شود با برگزاری کنکور موافق هستیم اما اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود مخالفیم. 

پژمان فر تاکید کرد: طبیعتا کنکور نباید باعث آسیب جسمی به داوطلبان  و گسترش  این بیماری  منجر شود. 

وی با اشاره به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در آزمون دکتری افزود: وزارت بهداشت باید این موضوع را بررسی و پاسخگو باشد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet