ایام محرم 1398
1399/05/13 11:36:13
سرویس اقتصادی
فیروزی خبر داد:

تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو به منظور رفع مشکلات موجود در این صنعت در کمیسیون متبوعش خبر داد.
تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو به منظور رفع مشکلات موجود در این صنعت در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101003610579.jpg تدوین,طرح,ساماندهی,بازار,خودرو,در,کمیسیون,صنایع,و,معادن Icana

حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  از تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو خبر داد و گفت: این طرح در کمیسیون صنایع و معادن در حال بررسی است و ظرف هفته‌های آینده به هیات رئیسه مجلس تقدیم می شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که در حال حاضر قیمت و کیفیت خودرو به یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مردم تبدیل شده، تدوین طرح مذکور در دستورکار کمیسیون صنایع و معادن قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یکی از دلایل بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو را نظارت میدانی بر نحوه تولید و... برشمرد و اضافه کرد: طرح ساماندهی بازار و وضعیت تولید خودرو محورهای مختلفی از جمله کیفیت، کمیت، شیوه عرضه، قیمت گذاری، هزینه های سربار و ... دارد .

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: از آنجایی که نمایندگان درباره کیفیت، خدمات پس از فروش، عرضه خودرو، نحوه ورود خودرو به بازار انتقاداتی دارند مقرر شد با تدوین طرح مذکور تا حدودی مشکلات و نابسامانی های صنعت خودروسازی ساماندهی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet