هدر اصلی
1399/05/17 10:08:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم میانه:

اقتصاد مردم محور، بخش عظیمی از مشکلات را رفع خواهد کرد

یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر عرصه اقتصاد را به مردم واگذار کنیم بدون شک شاهد پیشرفت‌های عظیمی در این زمینه خواهیم بود.
اقتصاد مردم محور، بخش عظیمی از مشکلات را رفع خواهد کرد یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر عرصه اقتصاد را به مردم واگذار کنیم بدون شک شاهد پیشرفت‌های عظیمی در این زمینه خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106336025810.jpg اقتصاد,مردم,محور،,بخش,عظیمی,از,مشکلات,را,رفع,خواهد,کرد Icana

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاثیر مردمی شدن اقتصاد در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشورمان اشاره کرد و گفت: اگر ما بتوانیم عرصه اقتصاد را به مردم محول کنیم کشور از نظر اقتصادی به پیشرفت‌های عظیمی دست پیدا خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: به نظر می رسد که هرکجا ما حالت انقباضی در مورد مسائل اقتصادی در پیش گرفتیم نتوانستیم به آن شکل از ظرفیت‌های مردم به ویژه از استعدادهای نخبگان و جوانان در راستای بهبود مسائل اقتصادی بهره مند شویم.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه باید برای پیشبرد اهداف اقتصادی به اقتصاد دانش بنیان توجه ویژه‌ای شود، تاکید کرد: باید توجه ویژه‌ای به اقتصاد دانش بنیان داشته باشیم و شالوده تفکر دانش بنیان نیز این بوده که ما از ظرفیت‌های جامعه که دارای استعدادهای بالایی هستند بهره‌های لازم را در عرصه اقتصادی ببریم.

نماینده مردم میانه اظهار کرد: نقش دادن مردم در تمامی امورات به ویژه در امر اقتصاد یک ضرورت به شمار میرود و قطعا با این کار شاهد شکوفایی اقتصادی خواهیم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet